fbpx

Познайомилася з хлопцем, у мене дві дочки від першого шлюбу, в нього два сини, коли почали жити разом він одного сина забрав до нас. Через рік він почав говорити, що його мої діти дратують

Привіт мої дорогі читачі, я вже писала сюди про свою історію. Ну якось потім не знайшла її, але дуже хотіла почути вашу думку.

Мене звуть Ольга, у мене три дочки, старшій 12 років середній 9 років і молодшій 2 роки. Молодшу дочку народила з вадою серця. Чоловік відразу кинув як дізнався діагноз, було боляче дуже, ну я взяла силу в кулак і все ми з моєю Катею подолали. Зараз все у нас добре.

Зараз вона як дитина інвалід, щороку продовжує групу. Два роки коли я народила дочку, я рік жила у мами своєї, потім в соц мережах познайомилася з чоловіком, стали спілкуватися потім зустрічатися, він мені допомагав з донькою по лікарнях їздив з нами. Потім ми зійшлися стали жити, у нього є син від першого шлюбу, тобто два сини погодка.

Коли стали жити з ним, на той момент хлопчикові було 2 роки. По початку все було добре у нас, я не вірила щастю своєму. Потім дружина його колишня поділила синів старшого віддала нам, молодшого собі, іноді вона його брала до себе, я завжди дивувалася як такого маленького можна ділити це ж не шматок м’яса.

Прожили рік, хлопчикові 4 роки, говорю чоловіку, що треба Андрія в садок у нього погана мова потрібен логопед. На що він відповідав ти хочеш позбутися від нього. Потім я почала говорити Сергію, що я хочу на роботу втомилася сидіти вдома на що він мені відповів, а хто буде сидіти з моїм сином.

Я говорю в сад його відправляй у нього є мама. Бувало мама сама дзвонить просить сина, Сергій сам не давав просто не хотів. Каті зробили операцію доньці молодшій. Ну дитина не винна, Сергій починав кричати.

Якщо Катя шумить коли грає він говорить дістали діти, а син його найкращий, а мої діти дістали. У Сергія така робота він вдома не живе. Мотається по поїздках. І ось два дні тому приїхав з поїздки як годину пробув удома і каже дістали ці дітки, тільки матом сказав.

Я кажу Сергію ти годину як вдома, а я цілодобово сиджу вже два роки. Ні куди не ходжу, на що він мені відповів наробила дітей ось і сиди. Тільки теж матом сказав.

А ось недавно став грати в спорт ставки, підійшов і каже дай грошей, а я доччину пенсію не знімаю збираю нам знову їхати в Київ в лікарню скоро. Я кажу навіщо грошей тобі, а він відповів, що поставить ставку і ми виграємо.

Я сказала йому ніяких грошей не дам. Він психанув, я вирішила піти як його не буде вдома, ну ось у мене проблема дочка в школу ходить боюся її зривати, ну і терпіти я більше не можу його, він все вбив що було у мене до нього.

Я його просто ненавиджу. Як мені бути дайте пораду, будь ласка! Ось думаю забрати зараз документи зі школи і перевести її в іншу або почекати канікул. Ну чекати вже просто не можу. Уже два роки живемо і рік з цих двох страждаю. Будь ласка дайте пораду.

Related Post

Моя сестра 7 років чекала поки її хлопець відмовлявся справляти весілляМоя сестра 7 років чекала поки її хлопець відмовлявся справляти весілля

Моя сестра три роки зустрічалася з хлопцем, всіляко йому натякала на весілля, потім вже відкритим текстом говорила про дітей, але хлопець весь час шукав відмазки. З батьками були знайомі, жили

Я думала що сама розумна, але технологічний прогрес виставив мене повною дурепою, як тепер вибачатися?Я думала що сама розумна, але технологічний прогрес виставив мене повною дурепою, як тепер вибачатися?

Одного разу ледь не стала жертвою своєї багатої фантазії. Я люблю свого чоловіка, але зовсім нещодавно у мене були до нього претензії щодо його спілкування з колишньою жінкою. Потім це

facebook