Познайомилася з хлопцем у соцмережах і це кардинально змінило моє життя

Я познайомилася в соцмережі з хлопцем. Батьки не знали. Я їх дурила, казала, що з подругою спілкуюся.

Потім знову продовжувала приховано бачитись, спілкуватися. Вони говорили, що у мережах знайомляться переважно не для серйозних стосунків. У нас так не належить, виходячи з національних традицій.

Протягом півтора року ми спілкувалися приховано. Впізнавали батьки та знову обмежували. У результаті вони мене лаяли сильно, обмежили мій вільний час. Тобто лише будинок та навчання.

Я дуже замикалася у собі, не хотілося нічого. Все через силу робила. Перший час була сильна апатія. Через 1, 5 року прийшла до тями. Зрозуміла, що так продовжуватися більше не може, і що ця людина мені не підходить.

Він мав думки легкого змісту стосовно мене. Він вводив мене в оману. Через те, що батьки у мене суворі, а сама я з кавказької родини, то мені було дуже складно.

Потім зрозуміли, що я вже виправилася, тому дозволили ходити з подругами гуляти, вести своє життя. Почало поступово все налагоджуватись. Було і спілкування з протилежною статтю.

Ті подруги, з якими я спілкувалась до цієї ситуації, відійшли від мене. Особливого спілкування не було. В інституті я не підтримувала дружніх стосунків з одногрупниками. Мало спілкувалася, переважно на навчальні теми.

Батьки мені казали, що я не права. Я почувала себе винною. Але життя складне, це я відчула на собі вже. Часто пропадало бажання і інтерес до чогось.

Рік за роком навчилася контролювати себе, свій гнів, тривогу. Через 6 років на роботу влаштувалася, потім на іншу. І тут спілкування слабке у мене йшло.

Я звільнилася і зараз знаходжусь у пошуку роботи. Ходжу на співбесіди. Вийшла заміж рік тому. Декілька років вже приймаю антидепресанти. Я проходила під час роботи процедури, акупунктуру. У психолога спостерігалася. Зараз змінила, до іншого стала ходити.

І вони дійсно допомагають. Різні методи пропонують під час консультації. Сподіваюся, допоможуть. Аналізи спеціальні збираю для психотерапевта. Незабаром будуть результати.

Може, знаєте якісь способи ще вийти з цього стану? Чи, може, зіштовхувалися у своєму житті з таким станом? Поділіться.

Related Post

Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….

Ми прожили разом майже 4 роки. З них – 1 рік і 7 місяців намагалися зачати дитину. Але ніяк не виходило. Одного разу чоловік прийшов до мене на роботу і

На зло мамі вийшла заміжНа зло мамі вийшла заміж

Зробила в молодості величезну дурницю, напевно, всьому виною юнацький максималізм. Краще б проколола язик, набила татуювання або волосся пофарбувала, їй богу! Але тоді мені здавалося, що я дуже розумна і