fbpx

Познайомилася з хлопцем – закохалася шалено. Виявилося, що це колишній моєї найкращої подруги

Познайомилася я в інтернеті з хлопцем. Довго ми просто спілкувалися онлайн. Переписувалися цілими днями, а потім зрозуміли, що шалено закохалися і вирішили зустрічатися. Через три місяці почали жити разом – у мене своя квартира, що дісталася від бабусі.

До цього моменту я мовчала про свої стосунки, бо як то кажуть «щастя любить тишу», але вирішила все ж таки поділитися новиною з найкращою подругою. Подумала, що гарним варіантом буде запросити її до нас у гості.

І вже потім з”ясувалося, що це її колишній хлопець, з яким вона розлучилася рік томуЯ пам”ятаю, як вона страждала через цей невдалий роман, я ж сама заспокоювала її фразами «Всі чоловіки козли». І ось тепер цей «козел» живе зі мною в одній квартирі, і вона відмовляється віритищо все це чиста випадковість.

Я його тоді наживо не бачила — подруга показувала лише фотки. На них він з іншою зачіскою, і взагалі виглядає інакше! Мені навіть і на думку не спало, що це одна й та сама людина.

Загалом, зустріч вийшла та ще — ворогові не забажаєш. Подруга вирішила, що я спеціально це підлаштувала і перестала зі мною спілкуватисяхлопець теж почувається тепер ніяково. Розлучатися я з ним не хочу – люблю його по-справжньому. Але й подругу втрачати шкода — ми зі школи разом, ближче за неї в мене нікого немає.

Намагалася з нею поговоритиале вона навіть слухавку брати не хоче, а при зустрічі відвертається і вдає, що ми незнайомі. Вважає мене зрадницею, хоча я своєї провини ніякої не відчуваю — я ж не розлучувала їх. Ну, зустрічалися вони рік тому — у житті й ​​не таке буває. Всі люди різні, і якщо у них не вийшло, це ж не означає, що він поганий чоловік, і треба обминати його десятою дорогою.

Я налаштована боротися за своє щастяале подруги не вистачає, сумую за нею і все думаю, як повернути нашу дружбуМожеви мені підкажете, як нам налагодити стосунки чи як раніше ніколи не буде, і не варто навіть намагатися?

Related Post

Хлопець вважає, що ми ще надто несамостійні, щоб одружуватисяХлопець вважає, що ми ще надто несамостійні, щоб одружуватися

Ми з хлопцем зустрічаємося шість років, з них чотири роки живемо разом, але він до цих пір не хоче робити мені пропозицію. Пояснює це тим, що ми студенти, живемо в

Історія про те, як один майстер-шахрай хотів обдурити мою маму на ремонті зламаного холодильникаІсторія про те, як один майстер-шахрай хотів обдурити мою маму на ремонті зламаного холодильника

У мами зламався холодильник і я повинен був зайнятися його ремонтом, по-перше – тому, що я його колись сам вибрав і купив, а по-друге, тому що – син. Поломка невелика,

Погано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромноПогано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромно

Привіт всім-всім-всім! Видалася вільна хвилинка, вирішила поділитися частинкою свого життя. Я не буду писати про все підряд – тільки про свої проблеми на особистому фронті. Ну не вмію вибирати хлопців.