Познайомилася з Ігорем в інтернеті. Він живе в іншому місті і зібрався їхати до мене в гості. Спочатку хотів залишитися з ночівлею у мене, я відмовилась, тоді він сказав, що орендує квартиру для нас. Я не розумію, ну це ж не норма?

Познайомилася я ще восени в інтернеті з хлопцем з іншого міста. Протягом всього спілкування ми часто зідзвонювалися то в скайпі, вотсапе, то переписувалися.

Ось буквально днями він написав що хоче побачитися зі мною. Що якщо я не проти, то він міг би приїхати на свята (23 лютого або на 8 березня).

Я написала що не проти, хай приїжджає, я зрозуміла його він хоче приїхати на один день. І він хотів би приїхати з ночівлею, бо йому до мене їхати 6 годин і що б туди сюди не мотатися в один день.

Хотів вранці приїхати ввечері наступного дня виїхати. І він повністю був упевнений що зупиниться у мене. Але я живу з мамою і бабусею і вони не погодяться, щоб він ночував у нас.

Я йому написала що мама з бабусею не дозволять. Він написав ладно, нічого страшного, тоді я орендую квартиру ДЛЯ НАС.

Тобто він зібрався, що я з ним буду ночувати. Я ось зараз описала всю ситуацію вас би це все збентежило?

Просто для мене пускати чоловіка якого я бачила тільки по скайпу додому з ночівлею НЕ норма.

І навіть ночувати з ним на орендованій квартирі в першу нашу реальну зустріч, з’ясування стосунків теж мені все це не подобається.

Чи може я все сильно ускладнюю. Напишіть вашу думку як би ви дивилися на цю ситуацію з боку і як вчинили б самі опинившись на моєму місці.

Related Post

У нас з Андрієм дійшло до ліжка, і виявилося що я його перша. І тільки тепер я зрозуміла, чому його хвилювала моя невинність. Але коли справа дійшла до цього, він не сильно і переймався. Думала, що після того, як він отримає те чого хотів ми припинимо спілкування, але все пішло зовсім так. Повторюю, що він все ще в стосунках зі своєю і вона кохана, а я такУ нас з Андрієм дійшло до ліжка, і виявилося що я його перша. І тільки тепер я зрозуміла, чому його хвилювала моя невинність. Але коли справа дійшла до цього, він не сильно і переймався. Думала, що після того, як він отримає те чого хотів ми припинимо спілкування, але все пішло зовсім так. Повторюю, що він все ще в стосунках зі своєю і вона кохана, а я так

Прийшов до нас працювати молодий красивий хлопець, тільки зайнятий (дівчина поїхала в інше місто). Направо і наліво кричав, що він любить тільки свою дівчину. З перших днів він всіляко пропонував

Моя думка його ніколи не цікавила. Занадто пізня пропозиціяМоя думка його ніколи не цікавила. Занадто пізня пропозиція

З Антоном ми познайомилися на вечірці моєї подруги. Він був її далеким родичем. Хлопець відразу ж мені сподобався. Він це помітив, але не поспішав показувати почуття у відповідь. Як я