Познайомилися с чоловіком, у нього двоє дітей, і у мене один. Планували з’їхатися і народити спільну дитину. Але тепер він каже, що йому страшно

Моя ситуація полягає в тому, що трохи більше місяця тому я (28 років) познайомилася з чоловіком (38 років) і у нас дуже швидко почали розвиватися відносини.

Він думав, що полюбив мене, що я рідна душа йому, що нас звела доля, і ми завжди будемо разом до кінця. Я відповідала йому тієї ж взаємністю.

Він в розлученні, з дружиною не живуть 9 місяців. У нього двоє дітей, які живуть з ним, я їх з радістю прийняла, вони мені дуже сподобалися (у мене теж є одна дитина), також він познайомив мене зі своїми близькими родичами і друзями.

Все було прекрасно, ми збиралися жити разом і народити ще дитину загальну. Він їде у відрядження, все було добре. Писав постійно, як любить мене, як нудьгує, постійно дзвонив.

Коли приїхав з відрядження, я залишилася у нього в гостях на 4 дні. Його як підмінили, слів любові немає, ходить сумний. Після розмови з ним він зізнався, що злякався, що все так швидко відбувається.

На моє запитання «Ти мене любиш» він відповідає, що не може зараз відповісти на моє запитання і що зараз він не відчуває нічого, але його ставлення говорить до мене не змінилося. А я-то полюбила його і відкрила йому душу і серце.

Ми вирішили взяти перерву 1,5 тижні. Ось тепер думаю, як правильно вчинити, пережити все це і піти або якось інакше. Хочу зрозуміти все ж, любить він мене чи ні. Тому що я дуже страждаю від цієї ситуації. Як розібратися в даній ситуації і як зрозуміти, що він відчуває до мене?

Related Post

Колишня дружина спить і зі мною, і з іншими, а я не можу її «відпустити»Колишня дружина спить і зі мною, і з іншими, а я не можу її «відпустити»

Разом прожили 5 років, 4 з них – у мене на батьківщині. Потім дружина завагітніла, і ми переїхали в її рідне місто. Коли народила, дуже старався заробити. Влаштувався на дві

Буквально два тижні тому з’явилася колишня дівчина мого хлопця Діми і почала дзвонити і писати йому з метою повернути. Включила пісню “прости, я була не права, ти мій єдиний”. А вчора ще й дружина його заявилася, нібито познайомитися зі мною, вся така люб’язна, дитину з собою притягла. Я бачу, що обидві вони націлені на ДімуБуквально два тижні тому з’явилася колишня дівчина мого хлопця Діми і почала дзвонити і писати йому з метою повернути. Включила пісню “прости, я була не права, ти мій єдиний”. А вчора ще й дружина його заявилася, нібито познайомитися зі мною, вся така люб’язна, дитину з собою притягла. Я бачу, що обидві вони націлені на Діму

Колишні дівчата мого хлопця намагаються його повернути… Добрий день. Мене звуть Валя, у мене є хлопець, Дмитро. Ми з ним не так давно разом – всього пару місяців, зараз потихеньку

facebook