fbpx

Познайомилися с чоловіком, у нього двоє дітей, і у мене один. Планували з’їхатися і народити спільну дитину. Але тепер він каже, що йому страшно

Моя ситуація полягає в тому, що трохи більше місяця тому я (28 років) познайомилася з чоловіком (38 років) і у нас дуже швидко почали розвиватися відносини.

Він думав, що полюбив мене, що я рідна душа йому, що нас звела доля, і ми завжди будемо разом до кінця. Я відповідала йому тієї ж взаємністю.

Він в розлученні, з дружиною не живуть 9 місяців. У нього двоє дітей, які живуть з ним, я їх з радістю прийняла, вони мені дуже сподобалися (у мене теж є одна дитина), також він познайомив мене зі своїми близькими родичами і друзями.

Все було прекрасно, ми збиралися жити разом і народити ще дитину загальну. Він їде у відрядження, все було добре. Писав постійно, як любить мене, як нудьгує, постійно дзвонив.

Коли приїхав з відрядження, я залишилася у нього в гостях на 4 дні. Його як підмінили, слів любові немає, ходить сумний. Після розмови з ним він зізнався, що злякався, що все так швидко відбувається.

На моє запитання «Ти мене любиш» він відповідає, що не може зараз відповісти на моє запитання і що зараз він не відчуває нічого, але його ставлення говорить до мене не змінилося. А я-то полюбила його і відкрила йому душу і серце.

Ми вирішили взяти перерву 1,5 тижні. Ось тепер думаю, як правильно вчинити, пережити все це і піти або якось інакше. Хочу зрозуміти все ж, любить він мене чи ні. Тому що я дуже страждаю від цієї ситуації. Як розібратися в даній ситуації і як зрозуміти, що він відчуває до мене?

Related Post

Ревную чоловіка до молоденьких блондинокРевную чоловіка до молоденьких блондинок

Ми разом п’ять років. Одного разу дізналася, що чоловікові подобаються блондинки, і стала перефарбовуватися в білий. Але мені в цьому кольорі абсолютно некомфортно. Постійно бачу, як чоловік розглядає фотографії блондинок