fbpx

Позичивши гроші у свого колишнього, я отримала важливий урок назавжди

В кожної людини настає тяжкий момент, коли край потрібні гроші, але взяти їх ніде. Зі мною сталася така ж ситуація. Але окрім потрібної суми я ще й отримала безліч життєвих уроків.

Коли довелося просити в борг, то перше що прийшло в голову, звернутися до батьків. Але в них як завжди не було. Ні, я не засуджую, просто ці кошти треба були дуже терміново, можна сказати доля вирішувалася моя.

Подруги, знайомі і інші родичі тільки розводили руками. Ну що ж? Всі зайняті, ні в кого немає, всі або зробили тільки но велику покупку, або й зовсім так послухати, то на сухарях сидять. Я й не надіялася особливо, бо знала, що доведеться багато кого обдзвонити. Ось і був мій перший життєвий урок. Я зрозуміла, що друзі пізнаються в біді і безгрошів’ї.

У мене лишився один єдиний і останній варіант. Я могла тільки звернутися до колишнього. Знала, що ч нього є завжди кругленька сума на всякий випадок. Набрала в легені повітря, дзвоню.

Він на диво швидко взяв телефон. Я озвучила прохання, і відчувала, як горять щоки і вуха, наче я тепер зробила щось непристойне. Мені тоді здавалося вбити когось було простіше ніж пересилити себе.

На диво він згодився. Обійшлося без звичних підколів і провокацій, просто перекинув потрібну суму мені на карту. На душі відлягло. Але я пообіцяла сходити з ним на каву. Знала ж, що нічим хорошим це не закінчиться.

Кава була короткою, як і моя відповідь. Він почав пропонувати непристойні речі, просити повернутися назад і таке інше, казав що продаж борг за ніч з ним. Але в мене на той момент була людина, яку я кохала, не могла я йому зрадити, навіть якби він не дізнається, не могла б.

Тоді я просто сказала, що між нами нічого не вийде, але гроші поверну вчасно. І ще один життєвий урок засвоєно – ніколи ніхто не дасть тобі щось просто так.

Related Post

Брат з дружиною розлучився, це їхня справа. А хрещеницю свою, його дочку, на той момент років чотирьох, я дуже люблю. При першій же можливості забирала її до себе. Грали з нею, книги читали. У цьому віці діти дуже цікаві і рухливі. У вихідні попросила невістку привезти її, звичайно, вона мені не відмовила, оскільки і її люблюБрат з дружиною розлучився, це їхня справа. А хрещеницю свою, його дочку, на той момент років чотирьох, я дуже люблю. При першій же можливості забирала її до себе. Грали з нею, книги читали. У цьому віці діти дуже цікаві і рухливі. У вихідні попросила невістку привезти її, звичайно, вона мені не відмовила, оскільки і її люблю

Кажуть, не можна вірити снам, принаймні багатьом. Я навіть до батюшки зверталася з цього приводу. Від диявола, каже. Так. Але життя переконує в зворотному. Історія іронічна з одного боку, а

facebook