Працював асенізатором, коли був весь у какашках вирішив запросити клієнтку на побачення, ну дуже вона меня сподобалася…

Я вже писав історію про те, як почав працювати асенізатором. Шлях до какашок йшов через економічну спеціальність, криза 2008-го і випадковий збіг обставин. У 2015 році взяв у кредит вакуумну асенізаторську машину. У той же рік практично кредит закрив. Рік видався напрочуд багатим на клієнтів і заповнені септики.

У 2016 році приїхав на черговий виклик. Все банально: заповнені ями. Мене зустріла чарівна дама в гумових брудних чоботях, легкому платті. Стояла неймовірна спека, недавно пройшов дощ, прекрасна погода: жарко, душно, брудно … Було видно, що жінка працювала в городі. Я ніколи до цього не залицявся до клієнтів, але тоді просто не міг встояти перед чарівною красунею. Навіть було плювати на те, що все зірветься і жінка поскаржиться на мене в Авіто або ще куди-небудь.

Я не пригадаю точно, але закінчив нашу розмову фразою: “Як ви дивитеся на те, щоб поїсти з асенізатором ввечері мідій під вершковим соусом?”. Жінка закотилася таким шаленим сміхом, що теж я почав сміятися.

Вона запитала, що це за евфемізм такий? Довелося переконувати, що це ніякий не евфемізм, а я запрошую її на побачення. Вона подивилася на мене приблизно так:

Мем: підозрілий хлопчик

Але в підсумку погодилася. Я сказав, що телефончик її вже є, заїду о шостій вечора. Закінчив роботу, двічі скупався, вилив на себе подвійну порцію одеколону і відправився на побачення. З хвіртки буквально випурхнула така красуня, що хоч на обкладинку модного журналу …

Пішли в кафе-ресторан, дійсно поїли мідій, випили вина. Звісно мідій нам не вистачило тому взяли ще супчика і тортик з ягідним чаєм.

Ми базікали без угаву. Як би вам сказати, я не особливий майстер заводити стосунки, знайомитися з дівчатами … Але тоді у мене все вийшло. Ситуація ідіотська, я в найгіршому вигляді (робочій формі асенізатора), вона в брудних чоботях …

Тому якщо ви соромитеся, то згадайте мій випадок. Що може бути гірше? Просто будьте впевнені і дайте дівчині зрозуміти, що вона вам дійсно сподобалася. У гіршому варіанті вам відмовлять відразу або після вечері. Але в іншому випадку ви знайдете любов на все життя.

Не чекайте слушної нагоди – її може ніколи і не буде. Дійте зараз!

You cannot copy content of this page