fbpx

Правду кажуть, чим далі діти та батьки один від одного, тим рідніші

У мене є знайомі, котрі живуть з його батьками. Загалом люди не погані, але дуже особливі. Це стосується не тільки самого сімейства Сашка, але і молодих. В цілому перше враження від них складається завжди нормальне, але рівно до тих пір, поки не почнеш їх пізнавати краще.

Коли вони з’їхалися в мене очі не могли нарадітися і душа. Своїм в приклад ставила. Адже живуть по сусідству.

Алла ще молода, лишень 25 років, Сашкові вже 30. Жити окремо категорично не хочуть, бо почали будувати свій будинок, то і нема сенсу поки житло знімати. Там не багато лишилося, може на місяців 6-8, але і туди з’їхати не можуть, бо ж ремонту толком немає, а Алла завагітніла тільки.

Алла звихнулася на своєму здоровому харчуванні. Правда чоловіка годує гарно, котлетки різні, салати, м’яско, але сама не їсть. Свекруха її Надія не може зрозуміти дівчину і постійно пиляє її за це. Дійшло до того, що викидає всі продукти які купила Алла, а вони ж не дешеві, та і навіщо?

Алла терпіла, потім взяла і купила окремий холодильник для себе. Кухня велика, їм дозволяє. Не те щоб вона жадібна була, просто не любила коли її речі чіпають. Але чоловікові готувати не перестала, продукти додому купляють навпіл, і м’ясо те саме, і овочі, і яйця.

Потім гірше почалося. У Алли токсикоз, а Надії треба терміново було пофарбувати паркан. От іншого дня не було. Серед літа в спекоту паркан їй треба. То вона веліла сидіти невістці в хаті, раз та така ніжна. Та хіба висидиш? Тим паче в неї і свої справи є, чого це ради паркану треба вдома сидіти. От і вийшла на вулицю. Відразу свідомість втратила.

Поки швидку викликали, то Надя лікарям почала жалітися що невістка і так слабенька, не їсть нічого. Ті взяли і поклали її в лікарню. А у Алли проект незданий, робота віддалена з дому. Штраф дали в пів зарплатні, то вона і сказала Аллі, що цей місяць не зможуть комуналку платити, нехай вибачає вже, сама винна.

Словом, Кайдашева сім’я якась. Це ж треба 2 жінки з таким характером в одному будинку. Бідні чоловіки там з ними. Одна іншій не поступиться,Надія в своєму домі, хазяйка, а Алла теж наче б то права, бо нічого поганого не робить. От хто правий, розсудіть?

Related Post

Смішні фрази реальних людей про подружнє життя: топ-20Смішні фрази реальних людей про подружнє життя: топ-20

Марк Твен писав: «Коли я і моя дружина розходимося в думках, ми зазвичай робимо так, як хоче вона. Дружина називає це компромісом ». А що про шлюб думають сучасники? Зібрали

facebook