fbpx

Правду кажуть, що краще же в себе вдома бути господаркою, а то я поїхала до невістки, але ліпше б на вулиці жила

Я зовсім недавно, жаліється Дана Ігорівна, переїхала до сина з невісткою. Це вимушена міра, бо в моєму будинку роблять ремонт, але невістка проти не була, каже що і їй допомога буде по дому і з дітьми. Ось ми і почали жити разом. На вулиці літо, тому я старалася не засиджуватися в домі, навіть попросила сина виділити для мене невелику грядку. Оксана, моя невістка, зраділа, попросила у сусідки шмат городу, бо та ним не користується.

Пройшло трішки часу, але звикнутися з уставом цієї сім’ї я не можу. Для мене діти завжди були на першому місці, а от невістка годує їх не тоді коли вони відразу прокинулися а після 9 ранку. І чим годує зранку, подумати тільки, омлет, овсянка, пластівці чи бутерброди.

Я в шоці, ми в свій час сирників насмажимо, котлет, млинців там різних, як то кажуть перше, друге і компот. А тут бутерброди 8 річним дітям, є мізки?

Вона відмахується, каже що їй на роботу на 10 годину, тому нема коли, а я прошу нехай встає раніше, а не вилежується з чоловіком поки півні в дупу не клюнуть. От він з дому йде о 8. Вона встає, п’є з ним каву, а потім починає збиратися. Поки голову помиє, поки душ, потім макіяж. Я все розумію, але ми свій час за 2 години встигали і їсти зварити і городину обсапати. І взагалі навіщо в ванну зранку йти, якщо ввечері вже мився, економити треба.

А ви тільки подумайте яку білизну вона носить, ходить часто в басейн, я як побачила той купальник, у мене ледь серце на випало, бікіні, це м’яко сказано.

Я намагалася сину натякнути, але він нічого не каже, сміється тільки. А тут і мене відправили з ними в аквапарк. Я тільки ходила і очі внукам затуляла, та ці ж безсоромні дівки в відкритих купальниках навіщо дітям? І моя Оксана туди ж.

Не витримую такого темпу. Городину сапати відмовляється бо в неї манікюр, кажу хоч би курочку якусь завели чи кролика, то невістка кривиться, немає в неї на це часу.

А тут нещодавно ще в кредит взяли посудомийку, то я і поїхала до себе, ну не можу я зрозуміти навіщо вона їм, хіба в самої рук нема, тимпаче діти малі в домі, кип’ятити все треба. А вона навіть не знає як праску в руках тримати та дитячі трусики виварювати. Діти з річки прийшли в білих шкарпетках, замастили їх сильно, то вона викинула їх. Ні, так я не зможу.

Related Post

Петро завів в різних селах по одній жінці, тепер у кожної по дитиніПетро завів в різних селах по одній жінці, тепер у кожної по дитині

Завжди дивуюся тому, які ж люди всі різні. Комусь дісталося все: розум, зовнішність, кмітливість, упертість. А комусь нічого. Хтось прагне до кращого, маэ сімейні цінності, відповідальність. Є у мене хороша

facebook