fbpx

Прекрасний сім’янин і чоловік повівся на якусь дівку, і тепер жаліє її, а власна дружина бідкається і пробирається

Саша мала чудового чоловіка, він завжди все допомагав, вставав вночі до діток, часто давав їй перепочити, робив все для того, щоб їх сім’я ні в чому не потребувала. Так було 5 років.

Довгих 5 років Саша вважала, що в них ідеальний союз, була вдячна йому за все, що він робив для них, сама не відставала, намагалася завжди нагодувати своїх чимось смачненьким, багато працювала, не забувала слідкувати за собою, старалася все робити сама щоб не навантажувати Юру ще й хатньою роботою.

Все змінилося цим літом. На горизонті з’явилася давня подруга Юри. Особа вкрай неприємна, вона постійно навантажувала його своїми проблемами, виглядала такою нещасною, бідною, такою ображеною. І він повівся.

Став приходити додому дуже пізно, постійно переписувався з нею в соціальних мережах, намагався шукати зустрічі, вже не знаю на що розраховував, чого хотів?

Саша не могла спокійно на це дивитися. В неї розривалося серце, вона хотіла щоб все було інакше, як раніше, але всі її спроби увінчувалися невдачами, так, звісно проблеми з грошима були, саме через це

Брав брав підробіток і різні халтури, Саша розуміла і цінувала це, але варто сказати, що вірила вона йому неохоче. В телефоні у Юри вона знайшла багато неприємних речей, він писав що не хоче повертатися додому, що хоче піти від сім’ї, що йому набридла жінка і діти.

Саша щодня вмивалася гіркими слізьми, просила, благала, кричала, не хотіла говорити, потім сама починала розмову, але толку від цього не було ніякого. Порадьте що робити, як бути в цій ситуації?

Related Post

– Чому ж твоє «вічне» кохання тривало всього 3,5 місяці? – Чому ж твоє «вічне» кохання тривало всього 3,5 місяці? 

Хм … забавно … пройшло стільки часу, а я до сих пір не можу забути тебе … твої дотики, слова, очі … «пройде час ти забудеш, зустрінеш іншого …» –

«Сидиш і думаєш: все, кінець, я більше не можу»«Сидиш і думаєш: все, кінець, я більше не можу»

Народження дитини – випробування для жінок в Україні. Як вони знаходять сили? Вагітність і народження дитини майже завжди пов’язані зі страхом, особливо коли це відбувається вперше. Багато українських жінок розуміють,