Перейти до вмісту

Про наші відносини дізналася законна пасія Ігора. Вона доклала деякі зусилля – і ось мій коханий оголошує мені про те, що дружина до нього повертається, а наші відносини перетікають в іншу площину. Тепер ми будемо зустрічатися крадькома і значно рідше

  • від

Вже скільки разів було сказано – не закохуйся в одружених! Але ж ні – всім хочеться випробувати на власному досвіді, що ж таке любов до «одружених». Сьогодні я хочу поділитися своїм досвідом на дану тему.

Придбала я цей сумний, як з’ясувалося потім, досвід дуже давно – 15 років тому. Було мені в ту пору 20 років, і прийшла я працювати на хлібокомбінат.

Великий колектив, нові знайомства, з’явилися друзі. А потім з’явився Він.

На роботу мене возили на машині. І вище згаданий «одруженець» виявився одним з водіїв. Чим він відрізнявся від інших? Очі у нього були блакитніше, профіль гордовитий, водив краще за всіх.

Загалом, все у нього було в найвищому ступені, звісно, тільки для мене.

Про чужий короваї. Цей водій був одружений, тільки дружина від нього пішла разом з дитиною.

Ось так і почався мій бурхливий і швидкоплинний роман з одруженим чоловіком, старшим за мене на 15 років.

Опущу подробиці наших відносин. У них все було чудово. Потім про ці відносини дізналася його законна пасія. Вона доклала деякі зусилля – і ось мій коханий оголошує мені про те, що дружина до нього повертається, а наші відносини перетікають в іншу площину. Тепер ми будемо зустрічатися крадькома і значно рідше, дзвонити тепер він буде сам, проводити ночі разом безперервно вже не вийде.

Цей таємний роман тривав ще довго. Не було сил перервати його ні у мене (в силу закоханості), ні у нього (в силу самолюбства).

Закінчився роман моєю вагітністю, від якої прийшлося відмовитися, океаном сліз, зміною роботи, розбитим серцем.

Висновки, які я зробила для себе:
1) Чоловікам не хочеться міняти налагоджений побут з дружиною. Хочеться тільки різноманітності в фізичному плані.

2) Жінка-коханка знаходиться в принизливому положенні «третьої  зайвої». Чоловіку же така ситуація тільки тішить самолюбство.

3) Жінка легко закохується в обранця. Йому потрібно просто брехати про почуття.

4) Навколо мільярди чоловіків! Половина з них – неодружені. Впевнена, з них можна вибрати гідного супутника життя!