Про те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливо

Всім привіт!  Злегка підсіла на історії. Поділюся і своєю.

Можна, звичайно, що-небудь напридумувати на 100 сторінок і роздути з неї розповідь або навіть романтичну повість, але напишу як є – без прикрас.

Три роки тому поїхала у відрядження. Туди летіла літаком, оскільки дуже горіли терміни.

Два тижні разом з колегою жили в готелі, а весь інший час проводили за аудитом. Не можу навіть словами сказати, як ми втомилися – терміни були дуже стислі, боялися не вкластися вчасно.

А укластися в термін було потрібно, інакше весь сенс роботи губився і був ризик залишитися без премій. Сяк-так встигли закінчити роботу в строк.

Але свій стан в той момент не можу передати – я була немов вичавлений лимон.

Мізки відмовлялися працювати. Назад дісталися на таксі (за ціною виходило навіть дешевше, хоча і трохи довше за часом). Ми з колегою половину дороги проспали.

Повноцінним такий відпочинок не назвеш, але хоча б в себе прийшла, коли повернулася додому. На наступний день почала розбирати речі.

І я не змогла знайти кредитки, паспорт, службове посвідчення. Насамперед я подумала на таксиста. Може він обчистив, поки ми з колегою спали?

Але правда з’ясувалася майже відразу. На моєму телефоні було 6 пропущених. Забула прибрати з вібро. Передзвонила. Підняв трубку чоловік, представився, сказав, що знайшов в кафе документи і кредитки. Він їх забрав і став дзвонити по візитці, знайденої в посвідченні.

Ми в кафе з подругою пили каву, коли чекали таксиста. Я навіть згадала, де саме могла залишити документи.

Попросила чоловіка відправити документи кур’єрською службою. Він записав адресу і пообіцяв, що відправить документи. Через 9 годин на телефон зателефонували.

Дзвонив той же чоловік, що і раніше. Він сам привіз документи! Я не могла повірити в те, що відбувалося зі мною!

Через кілька хвилин на порозі квартири стояв той незнайомець з піцою і документами.

Там було все: кредитки, паспорт, посвідчення! Потім ми з чоловіком на кухні пили чай. Поки пили чай, вже стемніло. Відпускати в ніч людину я не хотіла, та й дуже вже він мені сподобався.

Це була перша ніч, коли мій майбутній чоловік залишився у мене. Ми розписалися через 5 місяців. Це були … дивні відносини. Зустрічатися з чоловіком з іншого часового поясу – такого у мене ніколи не було. Коли зустрічалися, траплялися інші забавні штуки … Але це вже зовсім інша історія.

А як ви познайомилися зі своїми коханими?

Related Post

Затрималася в архіві й застукала літнього професора зі студенткою, яка на 30 років молодша за нього…Затрималася в архіві й застукала літнього професора зі студенткою, яка на 30 років молодша за нього…

У нас на кафедрі є один професор, якому за п’ятдесят. Він шановний педагог, з величезним досвідом роботи і просто шикарним підходом до своєї справи. Я прийшла працювати в університет рік

Я щиро не розумію, як можна змушувати мене продавати спадщину, якщо я цього не хочуЯ щиро не розумію, як можна змушувати мене продавати спадщину, якщо я цього не хочу

Вдруге я вийшла заміж 4 роки тому. Сашко мені здався тоді чудовою кандидатурою, був уважний, дарував квіти. Я й зараз його люблю, незважаючи на напруження у наших стосунках. Коротко про

Донька як закричить, мені аж моторошно стало, невже я таке чудовище виростила?Донька як закричить, мені аж моторошно стало, невже я таке чудовище виростила?

Ми з чоловіком прийшли якось в гості до моєї сестри Насті, вона якраз 2 народила, хрестини робили. Ну, ми привітали як має бути, подарунок зробили хороший, дитятко на руках потримали