Про те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливо

Всім привіт!  Злегка підсіла на історії. Поділюся і своєю.

Можна, звичайно, що-небудь напридумувати на 100 сторінок і роздути з неї розповідь або навіть романтичну повість, але напишу як є – без прикрас.

Три роки тому поїхала у відрядження. Туди летіла літаком, оскільки дуже горіли терміни.

Два тижні разом з колегою жили в готелі, а весь інший час проводили за аудитом. Не можу навіть словами сказати, як ми втомилися – терміни були дуже стислі, боялися не вкластися вчасно.

А укластися в термін було потрібно, інакше весь сенс роботи губився і був ризик залишитися без премій. Сяк-так встигли закінчити роботу в строк.

Але свій стан в той момент не можу передати – я була немов вичавлений лимон.

Мізки відмовлялися працювати. Назад дісталися на таксі (за ціною виходило навіть дешевше, хоча і трохи довше за часом). Ми з колегою половину дороги проспали.

Повноцінним такий відпочинок не назвеш, але хоча б в себе прийшла, коли повернулася додому. На наступний день почала розбирати речі.

І я не змогла знайти кредитки, паспорт, службове посвідчення. Насамперед я подумала на таксиста. Може він обчистив, поки ми з колегою спали?

Але правда з’ясувалася майже відразу. На моєму телефоні було 6 пропущених. Забула прибрати з вібро. Передзвонила. Підняв трубку чоловік, представився, сказав, що знайшов в кафе документи і кредитки. Він їх забрав і став дзвонити по візитці, знайденої в посвідченні.

Ми в кафе з подругою пили каву, коли чекали таксиста. Я навіть згадала, де саме могла залишити документи.

Попросила чоловіка відправити документи кур’єрською службою. Він записав адресу і пообіцяв, що відправить документи. Через 9 годин на телефон зателефонували.

Дзвонив той же чоловік, що і раніше. Він сам привіз документи! Я не могла повірити в те, що відбувалося зі мною!

Через кілька хвилин на порозі квартири стояв той незнайомець з піцою і документами.

Там було все: кредитки, паспорт, посвідчення! Потім ми з чоловіком на кухні пили чай. Поки пили чай, вже стемніло. Відпускати в ніч людину я не хотіла, та й дуже вже він мені сподобався.

Це була перша ніч, коли мій майбутній чоловік залишився у мене. Ми розписалися через 5 місяців. Це були … дивні відносини. Зустрічатися з чоловіком з іншого часового поясу – такого у мене ніколи не було. Коли зустрічалися, траплялися інші забавні штуки … Але це вже зовсім інша історія.

А як ви познайомилися зі своїми коханими?

Related Post

Воно нас намагалося попередитиВоно нас намагалося попередити

20 квітня 1986. Прип’ять. Вечір потихеньку наступав. Молодий студент мед.вуза на ім’я Степан втік на зустріч зі своїм другом Максимом, таким же студентом того ж мед.вуза. Місце зустрічі – площа.

Вона хоче взяти хлопчика з дитячого будинку і назвати його на честь першого чоловікаВона хоче взяти хлопчика з дитячого будинку і назвати його на честь першого чоловіка

Ця історія сталася кілька років тому. В одній родині чоловік сліпо кохав свою дружину. Навіть через десять років спільного життя його почуття не охололи. З роботи він завжди її зустрічав

Тепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартируТепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартиру

Зустрічалася з хлопцем кілька років. Відносини спочатку були нормальні, а потім якось більше сварок через дрібниці стало, притирання побутове пішло не за планом. Незважаючи на це хлопець мене любить, добре

facebook