Продовжувати дружити або все ж таки перейти межу і втратити його?

Познайомилася нещодавно із хлопцем. Мені 27, йому 31 рік. Зустрілися через довгий час, тому що я йому обіцяла торт зробити на день народження. Ми не бачилися тому, що він поїхав по роботі. Весь його від’їзд ми постійно були на зв’язку. У мене одразу симпатія виникла.

Ось зустрілися ми згодом, пообідали, відсвяткували його день народження. Він увесь час дивувався, чи так смачно готую, чи сама торт спекла? Я відповіла, що все сама. Він був здивований і сказав, що це нереально здорово, що я вмію так смачно готувати, тому що зараз багато дівчат не вміють чи не хочуть готувати. Не знаю, де він їх зустрічає, але в мене усі подруги смачно готують.

Під час вечері він почав питати, як давно я сама. Сказала, що із травня місяця. Він сказав, що ми з ним познайомилися в кінці червня, і додав, що я швидко перемикаюся з одного на іншого. Колись, до його від’їзду, я сказала, що просто інтим без стосунків це не моє. Я не вмію відключати свої почуття та просто спати для задоволення. Це ми тоді просто спілкувалися, він ні на що не натякав. Ми спали на одному ліжку минулого разу, але він не чіплявся і ми навіть якось далеко були один від одного.

А цього разу вийшло, що він ліг просто дуже поряд, потім сказав, що холодно у мене, а це й справді так. Запропонував лягти поряд, але я посоромилася. Він сказав, що я, здається, злякалася навіть більше, ніж він. Через якийсь час я теж почала говорити, що холодно. Потім він знову запропонував лягти в обійми. Але нібито коли хлопчик та дівчинка лягають разом та обіймаються, то може бути щось ще. Але ми просто так пролежали.

Через деякий час він каже, що він насправді сам не розуміє, що між нами відбувається. Говорить, що йому дуже подобається наша з ним дружба, і що інтим це здорово, але часом він все руйнує, а хлопець не хоче мене втратити. Але згадав, що я після такого прив’язуюсь до людей, і він також цього не особливо хоче. Він не прив’язується. Сказав, що минулі стосунки у нього були дуже токсичні, і тому він не дуже хоче серйозних стосунків.

Потім він спитав, чому я не сплю. Кажу, що заснути не можу. Він каже: «бо давно не спав ніхто поряд?». Я нічого не відповіла. Потім заснули. Я прокинулася і почала збиратися на роботу. Ми поснідали та поїхали кожний у різні місця. Обнялися на прощання, минає кілька хвилин і від нього повідомлення: «Дякую за таку турботу та увагу, ти робиш мене щасливим. Так приємно, що не передати словами».

Я не знаю що робити. Продовжувати дружити і відчувати велику симпатію або все ж таки перейти межу і можливо його втратити? Не знаю, що робити.

 

Related Post

Простила, бо я не хочу жити так як моя мама, рахувати крихти хлібаПростила, бо я не хочу жити так як моя мама, рахувати крихти хліба

Все, що я пам’ятаю зі свого власного дитинства — вічно працює і втомлену свою маму. Так склалося, що вона ростила мене одна. Свого часу вона не змогла пробачити зраду тата

Подруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігуріПодруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігурі

У подруги занижена самооцінка. Вона вважає себе товстою, заздрить моїй фігурі. Всі втомилися від постійних істерик, вимог замазати її зображення на фотографіях чорним квадратом, щоб ніхто її не бачив. Коли