fbpx

Проходить ще три роки і Толік заводить коханку. Причому його мама добре знала про пригоди сина. Вона не тільки не сказала нічого невістці, вона ще й покривала їх. Про неї (коханку) знала вся рідня, вона приїжджала в село до бабусі і дідуся як нова невістка, а Наташа в цей час горбатилася на роботі

Пишу вам цю сумну історію тільки з однією метою – уберегти інших дівчат від великої біди.
Почну здалеку, щоб ви зрозуміли як можна так спаплюжити своє життя.

Народилася моя героїня, назвемо її Наталя, в 1973 році в нещасливій, багатодітній родині. Мама змінювала чоловіків майже щороку. Всі брати та сестри були від різних батьків і звісно особливої ​​дружби та взаємовиручки в родині не було. Сяк-так закінчила школу й училище.

Наталія вискочила в доросле життя і тут же зустріла свою велику любов. Нічого поганого про її обранця не скажеш. Гарний хлопець, працьовитий. Так був одружений, та є син від першого шлюбу. Але зустрілися та одружилися вони набагато пізніше розлучення.

Найбільшим і жирним мінусом Анатолія була його мама. Вона то і порадила їм позбавитися від дитини, коли Наталя завагітніла. Все пройшло невдало, були запалення, лікарні і як результат – дітей у Наташі не буде. Всі її втішили сказали живіть одне для одного, для мами Анатолія, у вас же така дружна сім’я.

Проходить кілька років і гине молодша сестра Наталі. У неї залишається п’ятирічний малюк – племінник, якого звісно забирають в дитбудинок. Ось другий шанс стати мамою. Рідна кров, здорова дитина – які можуть бути сумніви. Наташа збирає документи на усиновлення, все йде чудово.

До них на квартиру приходять працівники з органів опіки та тут свекруха знову постає “на диби” і не дає згоди на те, щоб дитина жила в її квартирі. Звісно Данилку забирає інша сім’я, а Наташа знову все пробачає.

Проходить ще три роки й Толік заводить коханку. Причому його мама добре знала про пригоди сина. Вона не тільки не сказала нічого невістці, вона ще й покривала їх. Про неї (коханку) знала вся рідня, вона приїжджала в село до бабусі та дідуся як нова невістка, а Наташа в цей час горбатилася на роботі.

Звісно незабаром усіх ощасливили новиною, Толік стане татом. І тільки потім повідомили Наташі, що вона нікому не потрібна, може збирати валізу і йти світ за очі, тобто до свого гуртожитку з якого вона не виписувалася, також за порадою улюбленої свекрухи. Навіть не знаю який висновок можна зробити з цієї історії. Напевно якби її мама була поруч все могло скластися по-іншому.

Related Post