fbpx

Протягом 30 років у шлюбі, з чоловіком, який і зраджував, і був неуважний та скупий, Лариса раптом зрозуміла, що прийшов час щось змінювати

Мій шлюб тривав понад 30 років. По молодості була закохана в чоловіка, багато чого не помічала, словам подруг і близьких про чоловіка не вірила, вірила тільки йому.

Часто не рахувався зі мною, з нашими планами, просто тому, що у нього раптом з’являлися свої плани, які були йому завжди цікавіше. Зраджував мені багато. Знову ж розуміння цього прийшло з роками.

Чоловік міг, наприклад, по дорозі на захід заскочити “на секунду” до приятеля, залишивши мене в машині. Чекала його 30-40 хв. А потім з’ясовувалося, що він чай з тортиком попивав.

Не вітав з днем ​​народження, з 8 Березня. Коли ображалася, говорив, що в їхній родині це не було прийнято або що грошей не виявилося, щоб подарунок купити. Хоча я і діти завжди вітали його. Це такі невеликі приклади.

Характер у чоловіка запальний. Міг через якусь дрібницю так розпалюватися, так кричати, такими словами ображати, що і повторити соромно. Коли заспокоювався і я говорила, що так не можна, нагадувала його слова, сперечався, що не міг такого казати.

Мабуть, зовсім себе не контролював. Через наше спільне життя пройшло  кілька довгогральних коханок, а вже скільки було випадкових зв’язків, при його харизматичності й вмінні себе подати, я намагаюся не думати.

Звичайно, страждала, переживала, сподівалася, що чоловік зміниться. Пережила кілька глибоких депресій. З віком і завдяки бесідам з розумною жінкою-психотерапевтом зрозуміла, що нічого не змінюється, а, навпаки, посилюється. Чоловік приніс мені стільки образи й болю, що від моєї юнацької закоханості нічого не залишилося. Навіть поваги.

Складно було зважитися, але пішла від чоловіка. Не хочу бачити його, думати про нього, пам’ятати про його вчинках. Працюю, займаюся своїми хобі, спілкуюся з дітьми та внуками, часто ходжу на культурні заходи, стала спокійніше.

Ось тут-то чоловік і став наполегливо переконувати, що я йому дуже потрібна, що любить тільки мене, став проявляти турботу, увагу, запрошувати кудись сходити разом і т. п. Білий і пухнастий до неможливості.
А мені все це так байдуже. Не буває пізно, буває вже не треба.

Related Post

Я хотіла вийти заміж за чоловіка тільки через його гроші, думала, що і так буде добре, і що про таке багато хто з дівчат мрієЯ хотіла вийти заміж за чоловіка тільки через його гроші, думала, що і так буде добре, і що про таке багато хто з дівчат мріє

Коли розумієш, що не зможеш з чоловіком жити навіть заради його багатства. Коли починалися мої відносини – все йшло гладко і красиво. Мій шанувальник був із заможної родини, хоча сам не

Історія вдалих відносин: абітурієнт і найкрасивіша п`ятикурсниця до якої всі боялися підійтиІсторія вдалих відносин: абітурієнт і найкрасивіша п`ятикурсниця до якої всі боялися підійти

Чоловіки впевнені, що жінки “клюють” або на багатеньких, або на красенів. Але правда навіть близько не лежала поруч. Більшості жінок головне – відчувати, що на чоловіка можна покластися. Просто бути