Перейти до вмісту

Провчила гульвіса чоловіка, забрала гроші, він ще й побачення просив, тепер не п’є

Валю так допекли постійні п’янки чоловіка, що вона вже була готова розвернутися і піти. Але все вирішив черговий прихід чоловіка напідпитку. Вони якраз з друзями відмічали щось дуже важливе, прийшов він далеко за північ, Валя вклала його спати звалилася гіркими сльозами.

Потім зібралася з думками пішла закинути речі в пралку. З кишені чоловіка випала гарна сума грошей, поки він спав, вона ще й залізла до нього в телефон, чого не робила ніколи в житті. Нічого такого там не знайшлося, але було повідомлення від начальникам про те що виплатив премію, понаднормові і за те що Валін чоловік перевиконав план, а до роботи, треба сказати, він був охочий так само як і до випивки.

Саме тому, у Валентини в голові промалювався план. Вона взяла всю готівку і просто сховала її, на всякий випадок залишивши кілька гривень в кишені. Одяг в пралку так і не клала залишивши там, де чоловік його скинув.

Валя з розмаху, поки той відсипався в спальні, розірвала штори та гардини, перевернула кілька стільців і побила сервіз, який подарувала їй свекруха, він їй давно не подобався.

А ще взяла у борг у однієї подруги гроші, а потім через 20 хвилин повернула на карту з картки чоловіка. Подруги в неї були що треба, і в 3 ночі подзвони, вони допоможуть.

Коли зранку прокинувся чоловік Валі, та бігала біля нього, як біля новорічної ялинки, на шиї красувався новий кулон. Чоловік не зрозумів відразу що сталося, от Валя і розказала йому про його природи.

Каже принесли тебе ввечері п’яного, лишили на порозі твої друзі, я тебе в будинок забрала, до тями привела, а ти поки дійшли і карниз зачепив і посуд перебив, і мене, бачиш вдарив, і показала синець на руці, вдарилася коли карниз трощила. А потім гайда в магазин мені по квіти і кулон, обіцяв не пити більше, сказав, якщо ще раз вип’єш то відразу розлучимося, на святому поклявся. А ще пробачення просив, сказав що гроші якісь випадково комусь відправив. Я нічого не зрозуміла.

Чоловік взявся за голову. В телефон, а там дійсно перевод грошей на якийсь номер карти, як тепер зрозумієш кому.

Валя стояла і тільки хитала головою, сказала, мабуть, точно розлучуся з тобою. З тих пір він і не п’є, адже пропити всю зарплату і ще й премію комусь подарувати це все серйозно, не кажучи про те, що в дружити довелося вимолювати гріхи новим гардином, новим сервізом, і просити пробачення за синець новою шубою. Дорого обійшлося гуляння, більше ні-ні.