fbpx

Провчила клієнтку, яка зверхньо відносилася до персоналу

Уявляєш, тараторила мені моя знайома по телефону, ми домовилися, я ще й наголосила, що це обов’язково, щоб не спізнювалася, бо святкування в 7 буде, а мені до 5 треба щоб манікюр готовий був.

У мене є одна дуже цікава і скандальна подруга. Це людина сварка. Вона знайде конфлікт на рівному місці, а якщо не знайде, то знає як його розпочати або спровокувати. Нелегко приходиться тому персоналу що її обслуговує. Але найбільше дістається тим, хто займається її зовнішністю.

Ці бідні дівчатка, котрі роблять їй манікюр, макіяж, зачіски, брови та вії, скоро вже своєї тіні будуть боятися. Але тітка багата, тому клієнта втратити не хочуть. За винятком Ольги, вона постійно, вже років 5, як не більше робить Аллі манікюр. Цього разу відмовила, а мою ж подругу злість бере, як так, їй, королеві сказали ні.

От вічно вона так, їй треба зараз, терміново і якісно, а те, що 31 грудня і в мене є якісь справи, то подумати не можна бідкається Оля. От я і відправила її в салон або перукарню, там цих манікюрниць сотні. Але ж ні, написала мені злісний коментар на моїй сторінці, а слово цієї тітоньки багато чого варте. Але і Бог з ним. Я обіцяла що більше такого не повториться.

Наступного разу вона подзвонила мені вже 6 січня, бо їй в салоні зробили нігті, але все зіпсувалося вже через 3 дні. Так от, дзвонить і каже, все на 8 вечора чекаю. Я сказала що в мене не вийде, вибачилася. Вона думала я жартую так. Опів на 9 знову дзвінок, ми з домашніми вже вечеряти сіли, свято ж.

Знову злісні крики, звинувачення в мій бік, але я ж пояснила що в мене не вийде. Знову коментар, але і я не витримала, каже Оля, запис нашої розмови по телефону до її коментарів відправила, її тепер жоден майстер в місті не хоче приймати. Тепер от думає чи правильно вчинила?

Related Post

Вона хоче взяти хлопчика з дитячого будинку і назвати його на честь першого чоловікаВона хоче взяти хлопчика з дитячого будинку і назвати його на честь першого чоловіка

Ця історія сталася кілька років тому. В одній родині чоловік сліпо кохав свою дружину. Навіть через десять років спільного життя його почуття не охололи. З роботи він завжди її зустрічав

Зраджую чоловікові з найкращою подругою… До жінок мене ніколи не тягнуло, але Аня – інша справаЗраджую чоловікові з найкращою подругою… До жінок мене ніколи не тягнуло, але Аня – інша справа

Я розумію, що не знайду підтримки серед людей, але висловитися мені дуже треба. Уже третій рік я зраджую чоловікові зі своєю подругою. Я знала Аню (назвемо її так) з шостого