Проєкт мій закінчився і… Тепер я не знаю, що мені робити, і як діяти. Дуже хочу спілкуватися з ним ближче

Познайомилися в інтернеті з хлопцем. Є спільний чат, де люди спілкувалися на певну тему, і серед інших ми спілкувалися з ним. Одразу подумала, що він дуже симпатичний, але нічого про нього ще не знала.

А він невдовзі почав дзвонити в месенджері та розкривати учасникам різні хитрощі на нашу спільну тему, тобто в цілому навчав їх, і виступав як викладач та наставник. Тоді він мені сподобався ще більше – розумний, милий, говорив красиво, реально в темі розбирався і просто приємний співрозмовник.

Надалі у мене з’явилося одне серйозне завдання з нашої тематики, і він з радістю погодився допомогти. Загалом, розмовляти ми стали лише вдвох, і лекції проводив він лише мені. Коротше, дійсно допоміг і багато чого навчив, причому абсолютно безкорисливо і від душі.

На той час я вже просто танула від одного звуку його голосу, а при погляді на його фото в животі починали літати метелики. Зважилася написати йому про це, але, звичайно, в м’якій формі, щоб не злякати своїми почуттями.

Саме під час роботи над своїм завданням я слухала одну пісню, при цьому переглядала наші з ним лекції. І пісня стала чітко асоціюватися з ним, і як він викликала бурю емоцій. Ось приблизно про це я написала.

Він дуже здивувався, але йому було приємно, бо ніхто йому ніколи такого не писав. Проєкт мій закінчився і… Тепер я не знаю, що мені робити, і як діяти. Дуже хочу спілкуватися з ним ближче, з усіма наслідками.

Живемо ми одне від одного за тисячі кілометрів, хоча за бажання спосіб зустрітися можна знайти. Але для цього треба зрозуміти, як мені завоювати його увагу і просто привернути до себе?

Хотілося б почути порад про те, як у такому разі можна поводитися, і як точно не можна. Прекрасно розумію, що точно не потрібно писати йому постійно з приводу і без. А також не потрібно вивалювати на нього все те, що я відчуваю та які емоції є до нього. Адже я розумію – він поки що особливо не виділяє мене серед інших учасників нашої групи.

Але як діяти? Є ймовірність, що будуть ще нові проєкт, де ми, ймовірно, знову щільно співпрацюватимемо, але поки що певності з цим немає.

Також є ще один невеликий нюанс – він має проблеми зі здоровʼям. Років 10 тому він потрапив у бійку і йому дуже дісталося. Втратив пам’ять та здатність рухатися. Довго відновлювався, пам’ять частково повернулася та можливості тіла теж. Хоча каже, що половину тіла досі паралізовано.

Однак, ходить сам, машину водить, на велосипеді ганяє, будинок будує, знову ж таки одружений був, не так давно, розлучився, дочка є – значить всі органи працюють. Тому його особливість мене не турбує, хоча припускаю, що я ще багато чого про нього не знаю, і все зовсім не так просто, як здається.

У будь-якому разі, чекаю порад, як же мені завоювати цього чоловіка.

Related Post

Дарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразилаДарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразила

Дарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразила. Дарина їхала з сином до матері. Малому сказала що погостювати на кілька днів, але з такими

Мені здавалося, це любов, а він просто взяв і поїхавМені здавалося, це любов, а він просто взяв і поїхав

Ми познайомилися багато років тому. Відразу сподобалися одне одному, але він любив іншу дівчину і жив з нею. Я сильно переживала, що мої почуття не взаємні, постаралася його забути, але

Подарував мамі і жінці однакові дорогі подарунки, тепер ворог номер одинПодарував мамі і жінці однакові дорогі подарунки, тепер ворог номер один

Як ви вважаєте, чи можна дарувати мамі і жінці однакові подарунки? А от мої вважають що ні. Точніше жінка так рахує. А от мама задоволена. А я не розумію в