Прожила з людиною півтора року і навіть не запідозрила, що він такий хитромудрий шахрай і скнара

Після розлучення я довго не могла познайомитись із гарним чоловіком. Та й ніколи було – доводилося багато працювати, та займатися сином. З роботою налагодилося, син підріс, став самостійним.

І я нарешті отримала можливість зайнятися своїм особистим життям. Звичайно, і за минулі роки були чоловіки, які бажали зав’язати зі мною стосунки. Але вони або не подобалися мені, або були одружені. А хотілося не коханця, а чоловіка.

Подруга подала мені ідею – поїхати відпочивати до нашого місцевого санаторію. Я купила путівку і поїхала. І насправді я познайомилася з цікавим чоловіком з мого ж міста! Він виявився чоловік моєї мрії! Максимові було 36 років, як і мені.

Три роки тому він розлучився, і з того часу сплачував аліменти на двох дітей. Працював менеджером у торговій фірмі, хоча за освітою був педагогом. Викладав у молодості у коледжі, але після появи первістка довелося кинути малоприбуткову роботу, та перекваліфікуватися на торгівця.

Тільки ось справи в його фірмі, на жаль, йшли не дуже – конкуренція в останні роки стала занадто великою. Максим переїхав до мене, у мою двокімнатну квартиру. Сам він після розлучення із дружиною жив із батьками, окремої квартири не мав.

«Не заробив і не накрав на власне житло, такий я вже непрактичний, на жаль!» – любив він примовляти з тяжким зітханням, та іронічною усмішкою. Ми вирішили не розписуватись, а пожити якийсь час, придивитися один до одного, переконатися, що з нас вийде пара, здатна до старості років прожити разом.

Все йшло добре, крім того, що у Максима раптово почалися фінансові проблеми. Пов’язані вони з дітьми. Адже як у нього вийшло з розлученням? Дружина загуляла з другом, той пішов із родини, й вона теж розлучилася з Максимом.

А потім новий чоловік раптово викинув фінт – повернувся до першої дружини. Невірна дружина Максима опинилася в тяжкому становищі, і замість аліментів, Максиму довелося повністю взяти забезпечення дітей на себе.

Я не скаржилася, не вимагала, щоб Максим перестав віддавати дітям майже всю зарплатню. Що називається, віднеслася до ситуації з розумінням… І раптом я випадково дізналася, що жодної колишньої дружини та дітей у Максима немає!

Як дізналася? Та місто то наше не дуже велике, знайшлися спільні знайомі… З’ясувалась ще одна разюча річ, виявляється, Максим уже кілька років виплачував кредит за квартиру в елітній новобудові, де зараз живуть  квартиранти.

Вийшло, що Максим і з квартирантів брав гроші, і витрачав на покриття кредиту три чверті зарплати – хотів якнайшвидше розрахуватися з боргами. А колишню дружину та дітей він вигадав навмисне, для мене.

Щоб я не дивувалася, що він приносить додому мало грошей, не висувала претензії. Ось так у мене вийшло. Прожила з людиною півтора року і навіть не запідозрила, що він такий хитромудрий шахрай і скнара. Наступного ранку, після нашої непростої розмови, Максим від мене поїхав.

Прийшла я ввечері з роботи додому, а його й слід прохолов, й речей немає. І більше – ні дзвінків, нічого! Наче й не було в нас жодних близьких стосунків, ніби ми й не жили разом, не будували планів на майбутнє. Через рік я дізналася, що Максим перебрався в нову квартиру, й виплатив кредит.

Говорили, що він поки що не одружений. Він взагалі не був жодного разу одружений, мешкав лише цивільними шлюбами, то з однією жінкою, то з іншою. Така, мабуть, це людина – з тих, хто живе лише для себе, намагаючись не обтяжувати себе жодними обов’язками.

Бог йому суддя. Але як я могла промахнутися з вибором нареченого? Як дозволила йому фактично жити моїм коштом? Оце так знайшла кохання! Та більше ніколи!!!

You cannot copy content of this page