Прийняла в свій будинок коханку чоловіка

Моя подруга Аня збожеволіла: вона запросила жити в свій будинок коханку чоловіка. Вони з Мішею разом ще зі школи. Пройшли злидні, звалився бізнес, харчувалися дешевими макаронами. Повна зневіра, коли Мишу ледь не посадили, на тлі чого він отримав проблеми зі здоров’ям і майже рік не вставав з ліжка. Вона цей час і за ним доглядала і на роботу бігала.

Потім якийсь час він працював в магазині простим продавцем, просто іншої роботи не було, а вечорами на автосервісі допомагав. Видерлися. З’явився новий бізнес. Переїхали з під Черкас в Київ. Розгорнулися і тут непогано.

Офіс в хорошому районі, 20 співробітників і вона, секретарка Леночка. Оленці 21, вона струнка, висока, з довгими чорними волоссям. Мишко взяв її на роботу щоб отримати контракт, який міг забезпечити її дядько.

Леночка не прагнула до роману з Мішею. Але, так вже вийшло. Мишка ж чесний, він Ані все і розповів.

І ось що дивно. Анька в школі бойова була, в рот палець не клади, вчителів затикала тільки так. А тут поставилася спокійно. Через кілька днів ми з нею сиділи в кафе, обговорювали ситуацію. Розлучатися чи ні. Аня то його дуже любить, та й Миша, не дивлячись на Оленку, дружину обожнює.

Залишилася. Ніяких умов не ставила, попросила вдома «про неї» не говорити. Минуло близько півроку. Сталося, що Ані довелося заїхати в офіс, і вона побачила суперницю. Красива, мила … з явним животиком.

У них дитину завести не вийшло, у Ані були проблеми зі здоров’ям. І тут такий удар. Анька в сльозах додому. За нею … Леночка. Мишко не зважився. Удвох на стоянці в машині вони просиділи майже годину.

Увечері Міша заїхав на квартиру до Олени, взяв речі за списком і привіз додому. Олена народила, Аня раптово щаслива. Тепер вони живуть вчотирьох в трійці (готуються до придбання більшої житлоплощі). У хлопчика дві мами. Миша, теж не в образі, та й дами задоволені.

Related Post

“Вчителька” для рідненької доньки“Вчителька” для рідненької доньки

У дочки зароджуються перші відносини. Вона звернулася до мене за порадою. Я нарадила їй чогось, прости господи. Вона була похмуріше хмари, а після розмови розслабилася і побігла виконувати пораду. Але

Як не дати синові-підлітку перетворитися в злодія?Як не дати синові-підлітку перетворитися в злодія?

Мій син звик брати гроші у мене без дозволу. Його вже ловили в магазині з неоплаченим товаром. Схоже, він вважає це нормою. На всі закиди відповідає: «Не спійманий, не злодій!».

Чоловік не висловлює почуття, говорить – не привченийЧоловік не висловлює почуття, говорить – не привчений

Мій чоловік майже 20 років пропрацював начальником поліції, на роботі днював і ночував. Вважає, що через це у нього не складалося особисте життя: віддавав усього себе професії. Звик не довіряти,

facebook