fbpx

Прийшла до доньки в школу, а вчителька відповідає: « Здрастуйте, дівчата. Я ж просила привести батьків. А ти старшу сестру привела або подружку?». Я звісно не знаю і що відповісти

Моя мама страждала від нестачі гормону росту, і навіть в 40 років вона виглядала на 12-13 років. І через це відбувалося багато безглуздих випадків і в її, і в моєму житті.

У п’ятому класі моя мама не змогла прийти на перші ознайомлювальні батьківські збори – працювала.

Вчителька написала записку мамі, скільки грошей потрібно було здати на класні потреби й ще щось.

До жовтня мама не приходила в школу. І під час ігор в шкільному дворі я випадково розбила вікно школи.

М’яч влучив точно в центр вікна. Викликали маму в школу. Мама пішла зі мною в школу.

Ми стояли біля вчительської й чекали класного керівника. За 10 хвилин до дзвінка прийшла вона, Марія Вікторівна.

– Здрастуйте, дівчата. Я ж просила привести батьків. А ти старшу сестру привела або подружку?

– Я її мама.

– Ой дівчинко, не бреши, а то і твоїх батьків викличемо.

– Моїм батькам вже за сімдесят років. Вони навряд чи прийдуть

Благо, що підійшла завуч, вона привіталася з моєю мамою і конфлікт вирішився. Але звісно та вчителька, ще довго в мене питала, а скільки років моїй мамі.

Більш цікаво було, коли я була підлітком і почала зустрічатися з ровесниками.

Один з хлопців навіть намагався залицятися за моєю мамою. Інший попросив мою маму “звалити в захід”. Мати його з квартири тоді мокрою шваброю вигнала.

Окрема епопея – покупка автомобіля й отримання мамою водійських прав. Ось уявіть таку історію, коли потенційний покупець виглядає дуже молодо.

Мама на трасі перевищила швидкість і нас зупинила поліція.
Я сиділа в машині, а мама намагалася донести співробітникові поліції, що їй 35 років і вона має водійське посвідчення, паспорт, техпаспорт.

Але ці аргументи не допомогли, нас доставили у відділення поліції й примусили чекати майже півтори години, а машину забрали на штрафмайданчик.

У підсумку нас відпустили, поліціянт вибачився перед мамою. Потім він особисто повіз її на штрафмайданчик, щоб нам повернули автомобіль.

Увечері того ж дня у двері подзвонили, до нас прийшов той самий поліціянт, через якого ми сиділи в відділенні поліції.

Прийшов з величезним букетом квітів, тортом і букетом трохи менше. Букет трохи менше призначався мені. Дуже йому було не зручно за таку ситуацію, але я чомусь і подумала, що той чоловік просто повинен прийти з вибаченнями.

Потім мама стала зустрічатися з цим чоловіком. Вони розписалися, коли я вже вступила в університет.

Моїй мамі зараз скоро виповниться п’ятдесят, а люди досі приймають її за підлітка.

Related Post

Ось я останнім часом з побоюванням ставлюся до сюрпризів. З тих пір, як я вийшла заміж, чоловік почав виконувати мої заповітні бажанняОсь я останнім часом з побоюванням ставлюся до сюрпризів. З тих пір, як я вийшла заміж, чоловік почав виконувати мої заповітні бажання

Чи люблю я сюрпризи, або навіщо мені стільки щастя? Всі ми любимо отримувати подарунки, але любимо по – різному: комусь подобаються несподіванки та сюрпризи, а хтось заздалегідь готує виш-лист. Ось