Прийшла на нову роботу, колектив був нормальний, якщо не брати до уваги дивачку-чаклунку, коли до нас їхала перевірка вона замість того, щоб скласти документи почала в’язати якісь вузелки

На роботі колега захоплювалася магією.
Я пристрасно марила новою роботою: гідною зарплатою і пристойною посадою. Небеса відгукнулися – пролунав дзвінок, і збентежений голос озвучив мрію.

Моя нинішня начальниця – голос з трубки – тремтіла: її саму тільки призначили, професійних знань не вистачало, її протеже балансував на одній нозі, а колектив був налаштований скептично. Я потерла руки – треба було працювати від чого у мене піднімався життєвий тонус.

Серед нових колег особливо виділялася одна прихильниця таємних ритуалів і чорної магії. Назвемо її Белодонною. При всій своїй привітності і вигляді простушки вона вводила нас своїми містичними рецептами, і ми роззявивши рот прикидали як звільнитися від родових проклять і всякого псування.

Застосовувати їх було лінь, потрібно було тягатися опівночі по глухих кутках і тупиковим вулицях з шматками м’яса або стрибати через вогнище знову ж опівночі в повному місяці у дворі п’ятиповерхівок. Сусіди б не зрозуміли.

Якось ми чекали найвищу перевірку до відділу. Той самий випадок, коли пояснюючи звідки, роздувають вказівний перст в піднебессі і філософськи-сумно дивишся вгору. Ми перейшли на двозмінний день і посилено латали документальні діри.

Наша чуйна Белодонна вирішила проявити ініціативу: дивитися на нас переляканих у неї не було вистачало нервів. Принесла яскраво-рожевий вузлик. Я подумала, що це декор на олівець, але це був амулет.

Белодонна довго намагалася вручити грудочку моїй начальниці, але та гидливо покрутила носом, мовляв не треба мені ваших штучок. Я ж взяла подивитися.

– А тепер покладіть куди-небудь, та хоч в квітковий горщик, нехай лежить рівно 7 днів, потім спалите. Я нагадаю. Ніякі перевірки вас не здолають. Всі непотрібні люди підуть.

Я закинула клубок подалі з очей геть. А на другий день, спалила за будівлею.

Перевірка прибула. Минуло все чудово, результати блискучі. Правда, випита була не одна пляшка коньяку, але воно того варте.

Все чаклунство можна було забути, як неприємний епізод, тільки через 7 днів наша Белодонна звільнилася. Не по своїй волі – так склалися обставини.

Ось тобі і магія з наговорами. Видно, від чистого серця нашептала, щоб зайві люди пішли, так сама здивувалася від такого фортеля.

Я, до речі, теж пішла, для начальниці я стала тягарем.

You cannot copy content of this page