Пройшла перевірку свекрухи на раз- два

Людмила вийшла заміж за Дениса по любові, хоча і були вони трохи, так би мовити, з різних кіл.

Денис ріс безбатченком, але мама Ангеліна Львівна його зробила все, щоб син ні в чому собі не відмовляв.

Маленька палатка на речовому ринку невеликого міста за кілька років перетворилася в мережу магазинів дитячого одягу. Доходи вже дозволяли жити безтурботно.

Людмила боялася свекруху, налякана розповідями оточуючих про те, який та має поганий характер. Упевнена в собі жінка, не терпить, коли їй заперечують, з перших днів їх з Денисом сімейного життя стала втручатися в побут молодих.

Це було не дивно, адже жити Люда переїхала до чоловіка і його матері. І господинею у великій трикімнатній квартирі як і раніше була Ангеліна Львівна.-Могла б їм і окреме житло купити, – шепотілися родичі.-Може не треба було за нього виходить?

Ми ж люди прості, бідні. Не рівня цим Потапенкам, – запитувала Людмилу її мати.Через пару тижнів Люда вже починала здригатися, як тільки свекруха намагалася з нею заговорити.

З кожним словом вона очікувала нового докору.Здавалося б, Ангеліна Львівна твердо вирішила вижити її з дому. І ось одного разу у вихідний день, коли свекруха сиділа в кріслі і фарбувала собі нігті,

Людмила отримала від неї чергове зауваження:-Тюль можна було б і руками випрати, в машинці зіпсуєш.-Це що ж, вона все життя так буде мною командувати? І в усі справи лізти?

Я не згодна!І раптом звідкись сама собою з’явилася хоробрість, і гордо випроставшись, вона сміливо глянула в очі свекрусі і заявила:

-Не подобається, мама, так періть самі! Тільки манікюр не попсуєте. І взагалі, я ваші причіпки терпіти більше не маю наміру. Сама знаю, що і як по господарству робити.

-Ага, так ти нормальна значить! І в міру зубаста, та й не дур*чка. А то я думаю, що за мишу сіру мій син в будинок притягнув.-Ну тоді я тобі даю посаду директора в моєму новому магазині, через два тижні якраз відкривається. І зарплату хорошу призначу, і премії будуть.

Так що на власне житло через пару років заробите. Та й на все інше теж. Молодець, пройшла перевірочку.-А якби не пройшла, то що?

-Ну тоді я б зробила все, щоб Денис з тобою розлучився. А так вважай, що ти дві співбесіди зараз успішно пройшла, і на посаду директора магазину, і на посаду дружини.

Related Post

Чоловік залишає двозначні коментарі під фото подружок нашої донькиЧоловік залишає двозначні коментарі під фото подружок нашої доньки

У шлюбі 30 років. У мене ніколи й гадки не було, що мій чоловік може навіть подумати зрадити мені. Завжди почувала себе, як за кам’яною стіною, а зараз, коли нам