Пройшла перевірку свекрухи на раз- два

Людмила вийшла заміж за Дениса по любові, хоча і були вони трохи, так би мовити, з різних кіл.

Денис ріс безбатченком, але мама Ангеліна Львівна його зробила все, щоб син ні в чому собі не відмовляв.

Маленька палатка на речовому ринку невеликого міста за кілька років перетворилася в мережу магазинів дитячого одягу. Доходи вже дозволяли жити безтурботно.

Людмила боялася свекруху, налякана розповідями оточуючих про те, який та має поганий характер. Упевнена в собі жінка, не терпить, коли їй заперечують, з перших днів їх з Денисом сімейного життя стала втручатися в побут молодих.

Це було не дивно, адже жити Люда переїхала до чоловіка і його матері. І господинею у великій трикімнатній квартирі як і раніше була Ангеліна Львівна.-Могла б їм і окреме житло купити, – шепотілися родичі.-Може не треба було за нього виходить?

Ми ж люди прості, бідні. Не рівня цим Потапенкам, – запитувала Людмилу її мати.Через пару тижнів Люда вже починала здригатися, як тільки свекруха намагалася з нею заговорити.

З кожним словом вона очікувала нового докору.Здавалося б, Ангеліна Львівна твердо вирішила вижити її з дому. І ось одного разу у вихідний день, коли свекруха сиділа в кріслі і фарбувала собі нігті,

Людмила отримала від неї чергове зауваження:-Тюль можна було б і руками випрати, в машинці зіпсуєш.-Це що ж, вона все життя так буде мною командувати? І в усі справи лізти?

Я не згодна!І раптом звідкись сама собою з’явилася хоробрість, і гордо випроставшись, вона сміливо глянула в очі свекрусі і заявила:

-Не подобається, мама, так періть самі! Тільки манікюр не попсуєте. І взагалі, я ваші причіпки терпіти більше не маю наміру. Сама знаю, що і як по господарству робити.

-Ага, так ти нормальна значить! І в міру зубаста, та й не дур*чка. А то я думаю, що за мишу сіру мій син в будинок притягнув.-Ну тоді я тобі даю посаду директора в моєму новому магазині, через два тижні якраз відкривається. І зарплату хорошу призначу, і премії будуть.

Так що на власне житло через пару років заробите. Та й на все інше теж. Молодець, пройшла перевірочку.-А якби не пройшла, то що?

-Ну тоді я б зробила все, щоб Денис з тобою розлучився. А так вважай, що ти дві співбесіди зараз успішно пройшла, і на посаду директора магазину, і на посаду дружини.

Related Post

Поставив мені чіп в машину на прослушку і геолокацію, зрозумів, що хтось є і почався страшний період…Поставив мені чіп в машину на прослушку і геолокацію, зрозумів, що хтось є і почався страшний період…

Я в шлюбі 12 років, в якийсь момент торкнуло і почала спілкування з одруженим чоловіком з дитиною, просто листування, дружба, якісь інтереси, спочатку рідко, як нагадування, потім частіше. спочатку загальні

Один випадок докорінно змінив моє ставлення до подругиОдин випадок докорінно змінив моє ставлення до подруги

Зі мною вчора стався випадок, який докорінно змінив моє ставлення до людини. Є подруга на роботі й та, хто намагалася сподобатися їй. Дзвонить мені ввечері і кличе у гості. Я

– Ми з чоловіком прожили 20 років разом, а потім вирішили розійтися, але одна випадковість все змінила– Ми з чоловіком прожили 20 років разом, а потім вирішили розійтися, але одна випадковість все змінила

Вони прожили разом довгих 20 років, але якось так раптом розлучилися. Обидва зрозуміли, що не відчувають потреби одне в одному, чудово можуть обходитися порізно, і тихо, мирно розійшлися. Уже рік