fbpx

Прийшовши додому я заснула і мені наснився сон, через годину я прокинулася і зрозуміла, що мій сон стовідсотково почав втілюватися наяву

Був осінній холодний вечір. Настав той період, коли опалення ще не включили, а на вулиці різко похолодало. Тільки почався жовтень. Я прийшла з роботи додому. Щоб зігрітися, випила чашку гарячого чаю. Затишно влаштувалася на дивані, закутала в плед, включила телевізор.

Мої (це чоловік, мама і дочка) ще не прийшли. Чоловік повинен був забрати дочку з садка. Обід у мене був готовий, його залишалося тільки підігріти. Так що близько півгодини у мене було. Після чаю швидко зігрілася.

І так мені було добре на дивані, але хтось подзвонив у двері. Думаю, ось зараз насварю своїх. У кожного з нас були ключі, і ми зазвичай не дзвонили зайвий раз, а просто відкривали двері своїм ключем.

Але ніхто ключем двері не відкривав, а наполегливо телефонував. Обурена, що мене витягли з-під теплого пледа, я пішла відчиняти двері. Відкрила, а там стоїть мій брат. Він з сім’єю жив в іншому місті, але часто бував у відрядженнях в Києві, і, звичайно, зупинявся у нас.

Брат дуже любив мою дочку, тобто свою племінницю, і завжди привозив їй подарунки. І всім нам теж щось привозив. А ще він був веселуном, любив застілля. Ось і зараз в одній руці у нього була дорожня сумка, а в іншій він тримав пляшку вина.

Після поцілунків і обіймів брат роздягнувся, перевзувся в тапочки і пішов мити руки. Я вирушила на кухню. Потім братик поставив пляшку вина на стіл, і став діставати з сумки подарунки.

Нам всім він привіз повний пакет волоських горіхів, а для племінниці – красиву ляльку в бузковому політиці і набір фломастерів. Я запропонувала ляльку і фломастери заховати, і віддати доньці після того, як вона повечеряє.

Їла вона погано, просто спала над тарілкою. А тут такий стимул! Тільки ми про це поговорили, я почула, що хтось дзвонить у двері. Ми вирішили, що це повернулися мої домочадці. І в цей час я прокинулася.

Як і раніше, згорнувшись клубочком, я лежала на дивані під пледом. Так, приємний сон мені приснився. Але дзвінок у двері був справжній, і потрібно було відкривати двері. На порозі стояв брат! В одній руці у нього була дорожня сумка, а в іншій він тримав пляшку вина.

Я струснула головою: це сон чи реальність? Брат зайшов, а далі все відбувалося як у моєму сні. Я почала розповідати йому про свій сон, але брат розсміявся і сказав, що він ось наяву, а не уві сні. А якщо я йому не вірю, він може мене вщипнути. Поки ми розмовляли, прийшов чоловік з донькою, а потім і мама. Я намагалася розповісти їм, який сон приснився мені перед приходом брата, але мене ніхто не слухав.

Тоді я розлютилася і, перейшовши на крик, сказала, що уві сні брат відкрив сумку, а там були подарунки. Сказала про горіхи, ляльку, бузкове платтячко і фломастери. Брат відкрив сумку. І все це там було.

Всі замовкли і дивилися один на одного. Тепер всі повірили, що мені дійсно цей сон приснився. Але я не розумію, як таке могло статися? До сих пір не можу зрозуміти, як події з близького майбутнього я побачила в своєму сні.

Related Post

Вступила в фіктивний шлюб з іноземцем за гроші, «контракт» на 3 роки… пройшло 2 роки, а я закохалася і розлучатися не хочуВступила в фіктивний шлюб з іноземцем за гроші, «контракт» на 3 роки… пройшло 2 роки, а я закохалася і розлучатися не хочу

Фіктивний шлюб: всього один крок до справжнього кохання. Анонімно. Без імен, дат і подробиць, які б дозволили встановити особу після прочитання моєї історії. Подруга з турагентства несподівано запропонувала мені зустрітися

Дитина чоловіка від першого шлюбу зі своєю матір’ю постійно перебуває в нашій квартиріДитина чоловіка від першого шлюбу зі своєю матір’ю постійно перебуває в нашій квартирі

Ми з чоловіком живемо разом з його дитиною від попереднього шлюбу. Точніше, дитина живе половину часу у мами, половину у нас. Чоловік дуже любить дитину, балує. Я не заперечую, мені