fbpx

Привела чоловіка в свою квартиру – тепер дуже жалкую

Тільки не пишіть, що я сама в усьому винна, і без того нудно. Пишу тут, щоб отримати якісь поради, дізнатися думки. У мене є своя квартира, частина грошей вклали батьки, на другу заробила сама.

Зустрічаюся з чоловіком вже більше двох років. Спочатку він жив у квартирі родички, якої не було в місті. Потім зняв житло, запросив мене туди.

Я залишалася у нього, але все-таки в своєму гніздечку мені було затишніше, кожен раз возити туди-сюди речі і на роботу кататися – було незручно. Я запропонувала переїхати до мене, а гроші, зекономлені на зніманні, вкладати в загальні плани.

Хотіла, як краще, а вийшло в результаті – собі в мінус. Він абсолютно розслабився, ніякі гроші на мене витрачати більше не став, навіть з урахуванням економії на квартирі.

Власними руками організувала йому сприятливі умови для життя і роботи, замість більшого завзяття і прагнення розвинула в людині лінь.

Що тепер робити? Якщо попросити з’їхати, то швидше за все буде скандал, чоловік не зрозуміє і затаїть образу, а відносини розривати не хотілося б. Крім цієї ситуації в принципі все нормально, але повагу до чоловіка я поступово втрачаю.

Як повернути мотивацію чоловікові? А то за три роки побачила, як він зледащів, перестав прагнути заробляти більше, немов звісив ніжки і радіє життю. Або мені теж забити – і радіти життю? Але така бездіяльність просто бісить!

Related Post

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і

Став пригощати дику собаку, яка на мене кидалася, котлетами замість каменівСтав пригощати дику собаку, яка на мене кидалася, котлетами замість каменів

Став пригощати дику собаку котлетами замість каменів. Вечір. Повертаюсь додому. Увечері хоч око виколи – ліхтарі не працюють. Проходжу повз двох гаражів і через них вискакує на мене собака з

facebook