Подобаються зрілі жінки, до одноліткок немає ні інтересу, ні пристрасті

З 25 років задивляюся на жінок старше 30 і зустрічаюся тільки з ними. Серед ровесниць рідко трапляються ті, з ким можна душевно поговорити і провести час. І до сих пір подобаються зрілі жінки – у них зріла думка, склався характер, від них отримую море турботи і ласки.

Євген, 32 роки. Порада від психолога.
Євген, перше, що спадає на думку, – ваша прихильність до образу матері. Можливо, звучить кумедно, але насправді нічого ганебного і тим більше смішного в цьому немає. Можливо справа і не в матері, а в іншій жінці, якій ви з дитинства звикли повністю довіряти, а можливо, таких жінок, гідних довіри, було у вашому житті багато.

Суть в тому, що саме образ жінки від 30 років вам здається найбільш привабливим, тому що цей образ передбачає для вас спокій, впевненість і обіцяну взаємність.

Якщо вас дуже турбує ця ситуація, ви, звичайно, можете звернутися до психолога і разом детально розібрати причини. Тільки питання в тому, чи серйозно вас турбує та обставина, що ви віддаєте перевагу для сексуальних відносин жінок старших за себе. Та й різниця у віці не виглядає критичною. І хто забороняє вам зустрічатися не з ровесницею?

А якщо особисто вас і ваших ймовірних партнерів влаштовують інші аспекти взаємин, навіщо мучити себе через умовності?

You cannot copy content of this page