Раніше боялася, що мій майбутній чоловік буде мені зраджувати. Зараз навіть наплювати. Ну нехай зраджує, і що ?! Я поплачу, коли ми не будемо бачитися, а потім поговорю з ним без скандалів

Раніше боялася, що мій майбутній чоловік буде мені зраджувати. Зараз навіть наплювати. Ну нехай зраджує, і що ?! Я поплачу, коли ми не будемо бачитися, а потім поговорю з ним без скандалів. Сяду до нього, коли у нього буде гарний настрій, і в одну мить скажу йому, що дізналася про зраду.

Я все добре чую, тому від мене йому нічого не приховати. Спершу чому він зрадив? Невже я така погана для нього ?! (Або він втомився від усього.)
Багато історій знаю про зради. 1) чоловік зраджував дружині 5 років. Вона дізналася. Істерика, скандали. Розповіла батькам чоловіка. Свекруха насварила сина, а свекор сказав “Пройде” (мабуть, у нього теж пройшло з часом).

2) Чоловік зраджував, тому що друг наполягав. Нібито, насолоджуйся життям зраджуй дружині, кайф. Дружина дізналася, але промовчала. Ходила до психолога, а та сказала нібито заради дітей борись. І ось вона домоглася свого немає розлучення, немає зрад і поганого друга.

3) Зраджував мій батько. (Я чула і є докази) Мама, звичайно, не знає. Я бачила контрацептиви в його шафі. Просто шукала одяг і натрапила на 3 пачки. З мамою точно не спить. Я навіть думаю вона спала з ним 2 рази. І з’явилися ми з сестрою. Я постійно перебуваю вдома і не думаю, що вони сплять взагалі разом. Це так жахливо.

Мати моя була незайманою. І зайнялися вони цим, як ви зрозуміли після весілля. Ну що сказати?! Кавказькі традиції. Все-таки українським дівчатам пощастило. Ви спокійно знайдете собі чоловіка, якщо ви не незаймана. А до кавказьких дівчат багато вимог.

(Я не кажу, що дівчині можна спати з усіма, я хочу сказати, що якщо на вигляд скромна нормальна дівчина, не незаймана, це не говорить про те, що вона розпутна. Хлопці бояться, що всі дізнаються про те, що дружина не цнотлива, і все понеслися чутки. Бережи невинність, добре готуй і чекай поки твій майбутній чоловік нагуляється, і знайде тебе, через роки так 10.

Ось дратують ці чоловіки, саме ті, які нагуляються, потім до 24- м або 30-и років шукають дружину, і до того ж незайману! Їм можна все! Як же я ненавиджу таких. Ви б на себе подивилися дорогі мої. А потім народжують ці скромниці їм дітей, а мужики в цей час розважаються. Життя прекрасне ! Ти головне готуй, і то смачно! Прибирай в будинку і не працюй, ти головне за дітьми стеж!

Як ви бачите у мене немає вибору. І мабуть, займуся цим я після весілля. Тому я вирішила, що візьму бика за роги. Я не з тих дівчат, якими можна керувати. Я поставлю свого хлопця на місце. І буду займатися кар’єрою і саморозвитком. Звичайно готувати я буду. Але не буду сидіти з ранку до вечора вдома біля плити, готуючи для чоловіка смачненьке. А в плані близькості, можу сказати, що наберуся досвіду, і не підведу чоловіка. Я впевнена в цьому.

Related Post

Дарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразилаДарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразила

Дарина була готова вже піти від Олега назавжди, але розповідь попутниці її дуже вразила. Дарина їхала з сином до матері. Малому сказала що погостювати на кілька днів, але з такими

З одного боку я розумію що рано чи пізно брат все виконає як домовлялисяЗ одного боку я розумію що рано чи пізно брат все виконає як домовлялися

Така нелегка ситуація сталася в нашій сім’ї. У мене є брат, зараз йому 35. Раніше він працював вантажником і отримував гарні гроші, адже робота то непогана. Потім отримав травму і

З квартирантки в дружини… Моя дивовижна історія.. Хе-хеЗ квартирантки в дружини… Моя дивовижна історія.. Хе-хе

Скажу про себе, що я не меркантильна людина, але чоловік з трьома квартирами – це все ж чоловік з трьома квартирами 😜️ Фліртувати зі своїм орендодавцем я стала не відразу.