fbpx

Раптом в одну ніч, поки я заснула, мультиварка, яку я не вимкнула почала плавитися, а на наступний день дізналася від мами, що в неї вимкнувся опалювальний котел і на ранок в будинку будо +3. Тож хто нас врятував тієї ночі?

Я завжди скептично ставилася до подібних речей. Але недавно трапилася така ось ситуація.

Напередодні річниці як не стало мого батька сниться мені сон, не пам’ятаю точно, що було, але пам’ятаю чітко його голос, гучний, різкий “Дочка, вставай давай, а то пізно буде” і ще кілька разів покликав мене голосно по імені.

Це при тому, що сни мені взагалі рідко сняться, так ось. Я прокидаюся, розумію, що укладаючи дитину, заснула сама, хоча ще не збиралася спати.

Чоловік був на роботі в нічну зміну. Пахло чимось смаленим, на кухні в мультиварці варився суп на завтра, але щось пішло не так, весь вміст википів, вона вже почала плавитися. Спасибі татові, все обійшлося.

Мультиварка була благополучно знеструмлена і ліквідована.

На наступний день дзвонить мені мама (вона живе одна в сільському будинку) і розповідає, що вночі “приходив” батько.

Вона дуже втомилася напередодні, лягла раніше спати, крізь сон відчула, що їй дуже холодно, але потім до спини ніби притулився чоловік, як раніше її обняв, і стало дуже тепло і затишно і нітрохи не страшно.

Проспала, каже, всю ніч, відчуваючи це знайоме тепло, вранці навіть розплакалася, коли прийшло розуміння, що це все не наяву.

Батько їй ніколи до цього не снився, не здавався, так виходить, що він “приходив” її зігріти.

Прокинувшись, мама виявила, що опалювальний електрокотел відключився з незрозумілої причини, і мабуть ще ввечері, так як було страшно холодно, на вулиці мороз -30 ° C, а на градуснику в будинку + 3 ° C.

Я розповіла їй про свою пригоду. Ми довго ще говорили про нього, про те, що трапилося, вирішили, що неодмінно потрібно сходити разом на могилку і сказати йому ще раз спасибі, за те, що він з нами.

Related Post

Чому мені завжди трапляються слабкі чоловіки?Чому мені завжди трапляються слабкі чоловіки?

В юності я вважала себе замкнутою, нетовариською, сором’язливою, нікому не потрібною. Заміж вискочила рано і невдало, двадцять років терпіла приниження. Чоловік загинув: сів за кермо п’яним. Потім я зустріла прекрасного,