Ревную свою дівчину навіть до ковдри

Я дивна людина, так вважає моя дівчина, я її ревную навіть до ковдри, вона моя дівчина і все !!! Це кохання ревниве !!! Звертався до психологів і що ?! Сказали що такі як я бувають і вони не рідкість в нашому житті)) може теж є такі люди?

Уявіть тільки, дві таких людини живуть разом))) дуже смішна історія буде, поки хто то кого то не вб’є !!! Але сподіваюся що це пройде у мене! Ось така моя історія.

Ще була в моєму житті дівчина така як я ревнива жах, ревнувала мене, ревнувала друзів, батьків, знайомих !!!! Чому люди ревниві ???? Чому вони ревнують, а питання навіщо ?

Якщо людина тебе кохає вона не піде від тебе! Вона буде з тобою весь час добре тобі чи погано! Знаєте друзі не ревнуйте, бо ревнують люди які не впевнені в собі, такий же я не впевнений в собі, а люблю свою дівчину не хочу що б вона пішла від мене від мого поганого характеру і поганих ревнощів !!!

Ми розлучалися дуже багато разів і їй набридло, але все ж поверталася, може їй приємно коли її ревнують? Може хоче цього?

Може її не бентежить вона? Мені вже набридло переживати, збивати руки в кров, стискувати зуби коли їй хтось дзвонить!

Вона моя тільки моя !!! Нікому її не віддам! Не хочу що б їй писали, дзвонили, віталися, чіпали, дивилися !!! Я псих мабуть !!!

Мою історію зрозуміють такі ж як я люди! Хочу дізнатися чи є такі? Де вони? Як справляються з ревнощами ? Може вони вже в тюрмі? Може вони суїцидники ? Що мені робити з цим? Чи допоможуть мені ??? Але думаю все ок будет !!! Я ж мужик.

You cannot copy content of this page