Ревную свою дівчину навіть до ковдри

Я дивна людина, так вважає моя дівчина, я її ревную навіть до ковдри, вона моя дівчина і все !!! Це кохання ревниве !!! Звертався до психологів і що ?! Сказали що такі як я бувають і вони не рідкість в нашому житті)) може теж є такі люди?

Уявіть тільки, дві таких людини живуть разом))) дуже смішна історія буде, поки хто то кого то не вб’є !!! Але сподіваюся що це пройде у мене! Ось така моя історія.

Ще була в моєму житті дівчина така як я ревнива жах, ревнувала мене, ревнувала друзів, батьків, знайомих !!!! Чому люди ревниві ???? Чому вони ревнують, а питання навіщо ?

Якщо людина тебе кохає вона не піде від тебе! Вона буде з тобою весь час добре тобі чи погано! Знаєте друзі не ревнуйте, бо ревнують люди які не впевнені в собі, такий же я не впевнений в собі, а люблю свою дівчину не хочу що б вона пішла від мене від мого поганого характеру і поганих ревнощів !!!

Ми розлучалися дуже багато разів і їй набридло, але все ж поверталася, може їй приємно коли її ревнують? Може хоче цього?

Може її не бентежить вона? Мені вже набридло переживати, збивати руки в кров, стискувати зуби коли їй хтось дзвонить!

Вона моя тільки моя !!! Нікому її не віддам! Не хочу що б їй писали, дзвонили, віталися, чіпали, дивилися !!! Я псих мабуть !!!

Мою історію зрозуміють такі ж як я люди! Хочу дізнатися чи є такі? Де вони? Як справляються з ревнощами ? Може вони вже в тюрмі? Може вони суїцидники ? Що мені робити з цим? Чи допоможуть мені ??? Але думаю все ок будет !!! Я ж мужик.

Related Post

Ревнощі…Ревнощі…

Ревнощі – це порок. Чи чули таку фразу. Частенько вважається, що ревниві люди здатні на багато що, багато зараховують ревнощі до табору гріхів. Давайте відповімо самі собі на питання, чому

Діти викликали духа, який вирішив пограти з ними у загадки і за невірні відповіді карав…Діти викликали духа, який вирішив пограти з ними у загадки і за невірні відповіді карав…

Знаєте, чому гри з викликом духів погана ідея? Ні. Можу розповісти одну цікаву історію, про компанію хлопців, які вирішили пограти з духом в хованки. Начебто дитяча гра, але вона стає

facebook