Рідко коли жінка може так гарно ставитися до чужих дітей, вона не вважала це своїм обов’язком

Вітя спішив додому, у них з жінкою був наче 2 медовий місяць. Після деяких труднощів і 10 років шлюбу Вітя зрозумів, що любить все ж свою Карину, з усіма її недоліками.

Та й по тому, у Карини дітей не було, а Віктор мав доньку від першого шлюбу. Рідко коли жінка може так гарно ставитися до чужих дітей, вона не вважала це своїм обов’язком, просто прийняла малу як рідну, адже це дитина її коханого, значить і її дитина.

Піднявся по сходам, зайшов у ліфт, відкрив двері своїм ключем, шось в домі підозріло тихо. Зайшов в кімнату, на кухню, в дитячу, пройшовся в зал вина балкон, але його дівчаток не було ніде. Подумав може десь вийшли.

Пішов на кухню мити руки. На столі стояла велика кришталева тарілка, накрита кришкою, зверху рушником. От Каринка, знову щось приготувала смачне, от не даремно я тоді коханку покинув і в сім’ю вернувся. – подумав Вітя.

Доречі недавно це 3 місяці тому, саме через це і все було так добре в сім’ї, бо Вітя думав що все змінилося, він виправився, жінка простила.

Підняв рушник, кришку а там дитяча іграшка, Каринин телефон, записка і обручка. Перше що він зробив, звісно ж відкрив записку. Карина писала. “Зайчику, я ж обіцяла піти, а я навідміну від тебе свої обіцянки виконую, Соня зі мною, удачі”.

Вітя скипів від злості, в тарілці ще лежав ключ від її шухляди, де вона ховала документи різні, коштовності, поки тремтячими руками відкривав шухляду вже придумав план як її повернути, хотів через дитину все привернути, адже вона не рідна їй, це ж викрадення.

Відкрив шухляду, а там ще одна записка. Соня так захотіла сама, я передбачила все і тому ми з нею все обговорили, документи на процес удочеріння в нотаріуса.

Віктор побіг до тумби де були папери і загальні гроші що вони збирали на подорож. Там тільки ще одна записка з слідом від губної помади, одним більшим, дружини, і меншим від Соні.

Батьків у Карини не було, знайомі і знати не знали де вона, в поліції сказали, що якщо є записка і з документами на дитину все влагоджено, то які претензії.

Ще з місяць мабуть Вітя в квартирі знаходив подібні записки, то в холодильнику, то в пралці, то на полиці з аптечкою. Навіть після того як Карина пішла, вона не змогла лишити його в спокої.

Помста, ось на що може піти жінка яку образили, а вирішальними стали фотографії, які прийшли на електронну Віті. 2 партії, її з коханкою, колишньою, і фото де Соня, Карина і якийсь чоловік разом, то на морі, то на дачі, а Карина з животиком.

Так, йому не здалося, це ж місяць 6 уже, не менше. Звісно, вже пів року пройшло відтоді як вона пішла, а знизу ще й фото з УЗД, близнюки, хлопці…

Related Post

Чоловік говорив, що я товста. До друзів ходив один, щоб мене не соромитися, а потім заявив, що знайшов струнку коханкуЧоловік говорив, що я товста. До друзів ходив один, щоб мене не соромитися, а потім заявив, що знайшов струнку коханку

Стрес і любов: два фактора, які допоможуть схуднути… Дуже довго не могла схуднути. Зайвої ваги було не особливо багато, але складки на животі і подвійне підборіддя були помітні. Чоловік висловлював

Ми любимо одне одного, але життя чинить нам перешкоди. Розлучатися з ним я не хочу, але перспектив ми не маємоМи любимо одне одного, але життя чинить нам перешкоди. Розлучатися з ним я не хочу, але перспектив ми не маємо

Ми познайомилися 6 років тому на роботі, коли його призначили моїм начальником. Мені тоді було 23 роки, а йому 29. На той момент Віктор був одружений та мав двох дітей.

“Ти повинна зрадити йому у відповідь!”, – сказала подруга запевнявши Інгу в тому, що чоловік їй зраджує“Ти повинна зрадити йому у відповідь!”, – сказала подруга запевнявши Інгу в тому, що чоловік їй зраджує

Інга і Сергій познайомилися на четвертому курсі технічного універу. Сергій в той рік перевівся до них з іншого міста. У нього влітку помер батько, мати залишилася одна, і він вирішив