fbpx

Рідна мати вимагає з мене гроші

Подала на банкрутство, платила кредити років 10 завжди справно, але у певний момент чоловік втратив роботу. Кредити були тільки на квартири та ремонти, все в будинок, ніяких відпочинків та телефонів. Вже давно навіть забули, що таке кафе чи відпочинок десь поза домом.

Ми були з кредитами, але мали дві квартири, одна з них повністю покривала суму цих кредитів. У результаті виникла думка продати обидві квартири, взяти в іпотеку одну велику та платити невеликий відсоток. За сумою було б тисяч 10 не більше. Цю суму ми би з легкістю потянули фінансово, і не було б ніяких проблем.

Але раптом моя мама вирішила продати будинок, де я жила. Він спочатку належить моєму батькові, але, на жаль, його не стало, і коли подавали документи, я підписала відмову на користь мами, за підсумком частка в будинку моя не враховувалася. Ну гаразд, самі всього досягнемо.

Коли стало питання про продаж будинку, мій чоловік вирішив, що все ж таки варто його зберегти, і ми віддамо все наше майно моїй мамі на користь будинку. Вона погодилася на цю операцію, оскільки сума двох квартир була, по суті, рівна. Плюс нам потрібно було робити ремонт у будинку на суму 1,5 мільйона, природно, це були вже наші проблеми.

Моя мама одну квартиру зберегла і зараз її здає, а іншу продала і купила двокімнатну, взявши невеликий кредит, який уже погасила. Коли робили ремонт у будинку, я зайняла у мами 250 тисяч, 90 уже віддала, але пресинг за позикою від неї досі йде. При тому що я зараз у банкрутстві та моя зарплата 10 тисяч.

Невже складно увійти до становища? Як можна вимагати гроші, коли в тебе все гаразд і тобі ця копійка не є необхідною? Я ж не стороння людина. Я вже так шкодую, що пішла на цю угоду, я мала інші плани, і не було б зараз таких боргів і проблем. Пішла заради збереження пам’яті, житла. Поясніть я не права?

 

Related Post

Я пішла працювати у дитячий садочок, щоб не залишати там свого малюка одногоЯ пішла працювати у дитячий садочок, щоб не залишати там свого малюка одного

Я людина творча, з раннього дитинства займалася музикою і вирішила пов’язати своє життя з нею. Після закінчення інституту я пішла працювати в коледж, який закінчила раніше і дуже любила, там

Колишня дівчина чоловіка не дає нам жити спокійноКолишня дівчина чоловіка не дає нам жити спокійно

Нещодавно я вийшла заміж, до цього ми зустрічалися три роки. Він дуже любить мене і турботливий, і не дає приводу для ревнощів. Але його колишня часто нагадує про себе. До