Рідна сестра відбила мого чоловіка. Робила все це перед моїм носом

Минуло багато років, а рана заподіяна близькими не загоюється, навпаки вона починає гноїтися і боліти все сильніше.

Сім’я у нас була зразкова, батьки вчителі, двоє дочок, я і моя старша сестра. Але в один день все змінилося, страшна автокатастрофа і ми залишилися без мами і тата, в дитячий будинок ми, звичайно, не потрапили нас забрала бабуся, а старша сестра замінила мені маму.

Вона допомагала мені з уроками, я ділилася з нею всіма своїми секретами. Не знаю, що б я робила без неї! Сестри-подружки але пройшли шкільні роки, сестра з блиском закінчила універ і поїхала в Київ, я ж закінчила технікум і влаштувалася працювати кухарем в дитячому саду.

Але зв’язок з сестрою ми не втрачали більше того, вона мені постійно висилала гроші, “на сукні”, як вона говорила.

Там же в дитячому саду я познайомилася з електриком, молодий хлопець він точно так само, як і я закінчив технікум і влаштувався працювати. Ми з ним здружилися, а пізніше наші відносини стали більш близькими.

І в один з днів він мені зробив, пропозицію і я погодилася. Весілля пройшло весело і яскраво! Конкурси, розіграші, алкоголю і їжі на столах було повно, і це завдяки моїй сестрі.

Дізнавшись про наше весілля, вона приїхала з Києва і влаштувала нам розкішне святкування. Настало сімейне життя, ми обидва працювали в дитячому саду і жили у моїй бабусі.

Але одного разу подзвонила моя сестра і запропонувала нам переїхати до неї в Київ.

Ми довго не думали, так як зарплати в нашому містечку були смішні. У Києві ми влаштувалися на хорошу зарплату, я касиром, а чоловік вантажником, жили у сестри.

Але через рік мені треба було повернутися, так як захворіла бабуся і ми вирішили, що поїду я одна, а чоловік продовжить працювати.

Спочтаку були дзвінки і від сестри, і від чоловіка, але через місяць дзвінки ставали все рідше і рідше, поки взагалі перестали дзвонити.

Стурбована, я дзвонила їм, але ніхто не брав трубку. Кинути бабусю я не могла, поки мені не подзвонила сестра. Спокійним голосом вона мені пояснила, що вона і мій чоловік полюбили одне одного, а мені потрібно заспокоїтися і прийняти дане.

Ти, говорила вона, ще молода і гарненька, знайдеш собі мужика. Не пам’ятаю, що я кричала, мені стало погано і прокинулася я вже в лікарні. Пройшли роки, я так само працюю, кухарем в дитячому саду, а моя сестра з колишнім чоловіком вже зробили одну дитину і живуть щасливо.

Related Post

Ірина влаштувалася психологом у шлюбну компанію, вона була заміжньою, але закохалася в клієнтаІрина влаштувалася психологом у шлюбну компанію, вона була заміжньою, але закохалася в клієнта

Ірина, сестра моєї знайомої, влаштувалася на роботу. Роботу вона шукала давно, так, як набридло сидіти вдома. Її більше цікавило спілкування з людьми, ніж заробітна плата, чоловік її забезпечував добре. Дітей

Шеф-кухар змусив молоду посудомийку відкрити сумку, але згодом гірко пошкодувавШеф-кухар змусив молоду посудомийку відкрити сумку, але згодом гірко пошкодував

Життєві проблеми на Оліну долю дуже рано. Вона поїхала вчитися до столиці і без пам’яті закохалася. На третьому курсі перше кохання призвело до незапланованого очікування малюка. Дізнавшись про стан дівчини,

Я вже відпочила і приступила до пошуків нового місця роботиЯ вже відпочила і приступила до пошуків нового місця роботи

«Як це трапляється періодично в нашій родині, мій чоловік знову вирішив залягти на дивані. Розрахувався з роботи, бо там не змогли оцінити по достоїнству його геніальність »- розповіла Яна. «Таке