fbpx

Рідні оточили її турботою і любов’ю, стільки підтримки вона не мала за все життя

У Оксани знайшли важку хворобу, шансів не давали, але лікування таки призначили. Ні дітей, ні чоловіка не було, була сама, старенька, був племінник з жінкою, молоді, красиві, перспективні, їм точно не до Оксани.

Вирішила таки лікуватися, розуміла, що шанси не великі, але раптом, хоча десь на форму таких самих, тяжкохворих як і вона, прочитала про те, що краще не витрачати гроші і не сподіватися марно,близьким і рідним надію не давати.

Чудо буває, 2 чи 3 людини зі 100, з таким діагнозом все ж виліковуються, але це взагалі феномен, на нервовому, чи на підсвідомості, не зрозуміло.

Оксана не втрачала надію, від продажу своєї велетенської квартири більшість грошей віддала мамі і племінникам, вони були вдячні, ще б пак, продати квартиру за 60 тисяч умовних одиниць і 50 віддати родичам.

Вони почали навідуватися до Оксани, вона переїхала на скромну зйомну квартиру, продовжувала працювати, на роботі ні слова про те що сталося. Вона вирішила прожити те що їй відведено так, щасливо.

Рідні оточили її турботою і любов’ю, стільки підтримки вона не мала за все життя. Незабаром познайомилася з чоловіком, вона ніколи не була заміжня, та і серйозних стосунків не мала, розуміл, що по відношенню до нього це неправильно, але про хворобу ні слова, вона хоче кохання, не хоче щоб її жаліли.

Але про проблеми все ж йому хтось проговорився, він примчався додому, питав чи це правда, потягнув до лікаря, знову УЗД, МРТ, аналізи і…

Вона здорова, майже, я деякі проблеми, але вона житиме. Нехай в невеличкій квартирі, орендованій, але житиме з коханим чоловіком, житиме і буде частіше проводити час з мамою і рідними.

А ще вона вагітна, може це чудо, може той самий феномен, але життя одне, і їй дали шанс не для того, щоб просто спустити його на даремні образи і безкінечне заробляння грошей. А ви вірите в чудо, у вас таке було?

Related Post