Рік на скорботу – це хіба мало?

З 2016 року не стало мого чоловіка. Того року нам обом виповнилося по 27 років, ми збиралися завести дітей, але сталося те, що сталося.

Приблизно півроку я була сама не своя. Не можу описати весь той клубок негативу, який не покидав мене. Стан просто кошмарний. Я зрозуміла, що значить “світ у сірих барвах”. Я дійсно сприймала реальність через чорну пелену.

В кінці 2017 року прийшла до норми, злізла з антидепресантів, зав’язала з алкоголем вечорами. Я не могла без пари келихів навіть заснути. Боялася, що так сопьюсь, але пронесло. Зараз до алкоголю навіть не торкаюся.

У тому ж році стала зустрічатися з чоловіком з роботи. Ці відносини мені були дуже потрібні, оскільки мені знову захотілося жити, відчувати себе потрібною, коханою.

Зовсім недавно дізналася через третіх осіб, що колишня свекруха всім своїм подругам розповідає, що це я “добив колись” її сина і взагалі мені б “слід було все життя в жалобі ходити”.

Ні сорому, ні совісті. Як можна таке взагалі говорити про іншу людину ?! Я вважала її нормальною жінкою до останнього часу. Шкода було, що вона втратила сина, а зараз крім почуття відрази нічого не відчуваю.

Як ви вважаєте, чи повинна дружина або чоловік все життя бути в жалобі?

Related Post

Не можу пробачити, але і розлучатися не хочуНе можу пробачити, але і розлучатися не хочу

Після 10 років шлюбу мені зрадила дружина. Я – не ревнивий параноїк, але одного разу зауважив, що вона ховає від мене свій телефон. Через це ми з дружиною сильно посварилися,

Я вів себе як повний бовдур, а тепер побачив її і точно хочу повернути, але як, я ж сам вигнав жінку з домуЯ вів себе як повний бовдур, а тепер побачив її і точно хочу повернути, але як, я ж сам вигнав жінку з дому

Я ніколи не цікавився життям своєї жінки до одного моменту. Якось мій телефон розрядився, а свою зарядку я забув на роботі, тому поки дружина була в душі, я скористався її

Ангеліна прийшла попрощатися з Іваном…Ангеліна прийшла попрощатися з Іваном…

– А давай наввипередки до гірки? – запропонував він їй, передчуваючи перемогу. – Неа, – відмовилася вона, – Вихователька сказала не бігати. Дістанеться потім. – Здаєшся? – Сказав він її