Перейти до вмісту

Рік тому я почала зустрічатися з чоловіком. Майже відразу почали жити у мене, в маминій однокімнатній квартирі (вона живе окремо). Мама відразу сприйняла новину про нового кавалера негативно: він в розлученні, у нього є дитина

  • від

Рік тому я почала зустрічатися з чоловіком. Майже відразу почали жити у мене, в маминій однокімнатній квартирі (вона живе окремо). Мама відразу сприйняла новину про нового кавалера негативно: він в розлученні, у нього є дитина (живе з колишньою дружиною) і немає своєї квартири. Потім начебто мама змирилася і не висловлювала негативної думки.

Через пару місяців вона влаштувала мені скандал, що ми нічого вдома не робимо. Нічого не купуємо в будинок, ремонт не зробили, меблі та побутову техніку не купуємо, хоча ми збиралися це почати робити буквально через пару тижнів. Потім ми поїхали й купили нову плиту, пральну машину, пилотяг. Мама начебто заспокоїлася.

Потім у нас з моїм чоловіком була криза в стосунках: він зв’язався з колишньою дружиною, там складна історія, не буду тут її пояснювати. Ми з ним сильно посварилися і я о 7 ранку прийшла до мами (вона живе в сусідньому будинку) вся в сльозах. Вона мене заспокоювала, хотіла йому прочухана влаштувати, але потім заспокоїлася і порадила не приймати поспішних рішень.

У підсумку ми помирилися, пообіцяли одне одному цю історію не згадувати й все стало як і раніше.
Настала весна. Мама займається дачею: огірки, помідори, картопля, полуниця і т.д. Я їй говорила завжди, що дача для мене – це катування, що я не бачу сенсу в цій каторжній праці на городі. Але все марно. При цьому, звичайно, їй потрібна допомога.

Зізнаюся чесно, допомагаю я їй на дачі дуже рідко. Мама ображається, що «здоровий мужик 35 років» теж на дачі нічого не робить, значить, «йому не важлива мати своєї жінки, він не поважає її, а тому не любить і свою жінку».

Його, звичайно, в город не загнати, тому що він теж не розуміє цих дачних принад. Та й просто ледачий, якщо чесно. Я його захищаю, мовляв, з чого ти взяла, що він так погано до тебе ставиться.

І ось сьогодні, після чергового скандалу з мамою, я від неї почула: «у мене немає дочки, живи, як хочеш, але потім не шкодуй. Це на твоїй совісті. Йому плювати на твою рідню і на мене ». І так далі в тому ж дусі. Вона ще наговорила, як вона мені бажає всього поганого, щоб мені було погано, що вона буде в долоні від цього плескати й буде молитися, щоб Бог мене покарав.

P.S .: Батько від нас пішов років 5 назад. Зраджував мамі. Потім повернувся через рік, вона його прийняла, але він знову пішов наліво і вона його вигнала. Тепер мама одна, взагалі ніякого особистого життя, тому вимагає до себе багато уваги. Я це, звичайно, розумію і раніше, поки у мене не було коханої людини, я до неї часто приходила.

Ми сиділи за пляшкою вина, базікали, співали караоке. Тепер на щоденні походи до мами просто немає часу. З’явилися нові друзі (в основному, його друзі), ми разом проводимо час, а маму це дратує, що ми «ходимо по друзях» і витрачаємо гроші на дрібниці.

Я не знаю, що робити, як себе вести і як налагодити стосунки з усіма. Я не хочу розходитися з коханим чоловіком через думки мами. Але вона твердо впевнена, що він мене не любить, не цінує і т.д. Не хочу таких відносин з мамою, адже рано чи пізно у нас з’являться діти, а вона вже зараз говорить, що його онуки їй байдужі. Що ж робити?