Перейти до вмісту

Рік тому я зрадила чоловікові з двома різними чоловіками з перервою на місяць

Це довга та жахлива для мене історія. А жахливою зробила я її сама.

Живемо із чоловіком разом 13 років. Є двоє дітей. Рік тому я зрадила чоловікові з двома різними чоловіками з перервою на місяць. Дуже каюсь у тому, що зробила. Я не хочу виправдовувати себе, але розповім, як ми жили до і після зради.

З 13 років шлюбу ми жили 9 років із його батьками. Він затятий мисливець і більшість свого часу проводить із друзями в лісі, і майже щоразу приходив погулявши, після чого починалися погрози та образи на мою адресу при дітях. Подруги говорили, мовляв, живете з батьками, вам треба з’їхати і все налагодиться.

Я знайшла житло і ми переїхали, але жити стало ще гірше. До погроз додалися і скандали. Діти все це бачили і звичайно отримували величезний стрес, хоча на той момент я не подавала жодних приводів для сварок.

До минулого року чоловік був єдиним у моєму житті. Я подавала на розлучення двічі. Перший раз він клявся, що виправиться і все буде добре, я йому повірила і забрала заяву. Щоразу, коли він влаштовував бешкет, вибачався, говорив що любить.

Було й таке, що я знаходила його листування з дівчатами у соцмережах, але він казав, що це спілкування від нудьги. Його обіцянки доброго життя були забуті, і все почалося наново, причому коли я викликала поліцію, він казав, що я зганьбила його. Але як я мала захистити себе і своїх дітей!

Минулої осені я знову подала на розлучення, думаючи, що остаточно, але, як виявилося, ні. У період розлучення у соцмережах я познайомилася з хлопцем. Мені й до цього писали, але я завжди відповідала відмовою, а тут я не знаю, що на мене найшло, і я пустилася на всі тяжкі. За два місяці я зрадила чоловіку з двома чоловіками.

Він дізнався про це, почав знову гуляти без кінця. Що я перенесла за цей час, не передати словами. Я б все віддала, щоб не пам’ятати цей вчинок, і не робити цього. Мені дуже соромно. Звичайно, ви скажете, треба було думати головою. Я все розумію, але й розлучитися з чоловіком не розлучилася.

Я не знаю що мені робити. Я хочу зберегти сім’ю. Можливо я повна дурепа? Я зовсім заплуталась. Чоловік просив третю дитину, щоб загасити свою образу, знайти сенс життя, але після чергового скандалу у мене не стало дитини.

Він то каже, що кохає, то зовсім не хоче розмовляти зі мною, каже, що живе зі мною через дітей. Але я відчуваю, що він любить мене, просто йому дуже боляче через те, що я зрадила йому.

А мені дуже соромно після цієї історії. Я зрозуміла, що не можу жити без нього, але й не знаю, як себе з ним повести. Роблю все, щоб догодити йому, але настають моменти, коли він мене ненавидить.

Я не знаю що робити. Заспокоїти його та обійняти чи не спілкуватися? Він не може прийняти рішення – піти чи жити зі мною.

Підкажіть, як мені бути