Різниця в зрості 32 см: У нього зріст 164 см, а одружився на дівчині у якої зріст 196 см.

Господи, звідки у дівчат комплекси через високий зріст? Мовляв, з високим зростом не зможуть знайти собі пару.

Розповім про свого друга. У нього зріст 164 см. Одружився на дівчині у якої зріст 196 см. Виглядають вони злегка комічно. Але дівчина щаслива, хлопець теж.

Я розумію, що почуттям не накажеш і закохатися можна в кого завгодно, але мій знайомий спеціально шукав собі високу дівчину. Я довго не включався для чого йому дівчина, якій він в пупок дивитися буде?

Каже, що в дитинстві він був найнижчим в класі. Постійно стикався із зневажливим ставленням.

Хотів, щоб його діти були високими.

Бабуся і дідусь у нього були зростом метра півтора, батько 163 см. Друг каже, що такими темпами його діти будуть просто карликами.

Добре, що дівчину знайшов без комплексів. Коли вона носить підбори, то взагалі виглядають безглуздо.

Зріст – це, звичайно, не головний фактор, але часом, в очі все ж кидається …

Related Post

Дратують Селфі вікових жінокДратують Селфі вікових жінок

Селфі – що це? Невпевненість, самозакоханість, спалах публічної самотності? Можна зрозуміти дівчат, але навіщо жінки в 45 і старше кожен день постять свої фото з малозрозумілими уривками про життя, кохання?

Аліна після зради жалкувала, що хлопець виявився не з її заможного колаАліна після зради жалкувала, що хлопець виявився не з її заможного кола

Я ставилася до свого майбутнього чоловіка як до напівбога. Я тільки вступила до інституту, а він уже був режисером з ім’ям. Коли він говорив про Ейзенштейн, фон Трієрі, я слухала,

facebook