Робила це для того, щоб він з сім’ї не пішов

Якось приїхала я в гості до подруги, посиділи, та й вирішила я додому йти. А вона відмовила мене, просила ще трішки посидіти, минуле згадати. Ну я і погодилася, чому б і ні.

Вирішила, що посиджу поки Гриша з роботи не прийде, її чоловік. І от дзвінок в двері, вона відкриває, а з порогу в будинок заходить ведмідь, не менше. Не пострижений, з бородою, за останні 3 роки кіл з 50 набрав, на свої 36 виглядає як дід.

Одяг теж непримітний, хоча гроші в сім’ї водяться. Гриша привітався і пішов в спальню. Я вирішила, що мені пора було йти, обіцяла передзвонити. Якщо чесно, то передзвонила спитати, що сталося з чоловіком.

Аж надто втомленим він виглядав, зовсім не таким як він є насправді. Тут то Катерина мені і розповіла, що сталося з її Гришою. Він же в молодості всіх жінок біля себе збирав.

А тепер на нього страшно дивитися, мужлан, навіть дідуган, можна сказати. А Катя каже: “Так, те що він виглядає не дуже, то нічого, зате не зрадить, не заберуть. Я йому сказала, що з бородою йому краще, та і волосся в нього гарне (насправді це не так).

Ну і взагалі стала підводити помалу до того, щоб він перестав свої джинси завужені носити, щоб не фітнес не ходив, розповіла йому, що він в мене і так найкращий. Молодець я так? “.

Я відверто здивувалася, адже вона прекрасно розуміла що її чоловік змінився, і далеко в не кращу сторону. Пізніше Катерина розповіла мені, що робила це для того, щоб він з сім’ї не пішов. -Яка розумна жінка, скажете ви, спеціально таке з чоловіком витворила, щоб той нікому більше не треба був.

А от і ні, пішов він якось в магазин, в відділ великих речей, і зустрів там гарну продавчиню. Вже пів року разом живуть. Я нещодавно бачила Гришу, виглядає значно краще, до ідеалу далеко звісно, але взявся за себе фундаментально.

А Катя тепер сама, кому вона треба така, нема кого смаженим годувати, сама розповіла лікті кусає.

Related Post

Шукав репетитора, а знайшов коханняШукав репетитора, а знайшов кохання

Я – викладач з англійської мови. Ще працюю перекладачем. Найбільше мені подобаються заняття репетиторством. І грошей більше, і нікуди виходити з дому не треба: учні приїжджають до мене. Зазвичай клієнти