Перейти до вмісту

Родичі чоловіка ніяк не допомогли нам і все майно забрали собі

Розлучилася з чоловіком через його гулянки. З двома дітьми пішла в нікуди. Незабаром дали кімнату у комуналці. Стали жити втрьох із дітьми. Колишній чоловік залишився у двокімнатній квартирі з батьками та сестрою з чоловіком та двома доньками (уявіть, скільки нас жило у київській двушці хрущовки!). Незабаром і сестра чоловіка отримала трикімнатну квартиру. А там і я здобула двокімнатну. Залишились у тій квартирі колишній чоловік із батьками.

Незабаром не стало свекра, потім свекрухи і за місяць чоловік пішов. Начебто із золовкою ми в добрих стосунках, але вона таємно прописала туди свою старшу дочку і зробила приватизацію. З нами ділитися ніхто не збирався, хоча проблеми з житлом були.

У мене старший син глухий (невістка теж глуха), одружився та народилася дочка. Ми з молодшим сином жили в іншій кімнаті. Він теж жив із дівчиною та приходив до нас. Я спала то в кухні, то влітку на балконі. У сестри колишнього, доньки обидві вийшли заміж вдало за заможних хлопців і житла не потребували. Ту злощасну квартиру через непотрібність здавали.

Я просила пустити пожити старшого сина з сім’єю до певного часу, але отримала відмову від племінниці. Більше я не почала на цю тему говорити, хоча моєму глухому синові важко було зрозуміти їхній вчинок. Згодом вони з невісткою розлучилися через житлові проблеми. Залишилась із синами одні.

Але тут не стало молодшого сина. Приїхала родичка, яка не була у нас понад 25 років. Поохала, нарікала, що у старшої доньки важкий характер, але типу я племіннику хоч чимось допоможу. Пообіцяла віддати йому недобудовану дачу. Але й тут її дочка втрутилася та не дозволила.

Її теж не стало, вона так і не зробила нічого для своїх племінників. Так нам нічого й не дісталося. Але я рада, що у нас все гаразд. Мені теж після мами дісталася маленька квартирка в рідному місті далеко від Києва, і я переїхала туди, а старший син одружився з іншою і живе в нашій московській квартирі.

А шкідлива донька сестри чоловіка розлучилася зі своїм чоловіком, і ділили навіть виделки та ложки. Але їй чоловік купив (двоє дітей) хорошу трикімнатну квартиру і залишив шикарну дачу. Вона досі здає квартиру.