Розлучення зруйнувало мою кар’єру

За професією я дизайнер. Спочатку працювала в архітектурі і в поліграфії, потім зрозуміла, що мені більше підходить оформлення свят.

Я знайшла свою справу, бізнес зростав, все складалося. Але рік тому я пережила зраду, важке розлучення, багато сліз і безсонних ночей.

Довго я не могла працювати і втратила клієнтів. Більше немає бажання цим займатися. Все дратує, і я в постійній депресії. Рідні за кордоном, я одна.

Потрібно заробляти на життя, а у мене немає сил, не знаю, чого хочу і що мені робити. Розумію, потрібно брати себе в руки і рухатися вперед, але не виходить. Я деградую.

Ірина, 28. Порада від психолога.
Доброго дня, Ірино! Причиною може бути депресія, це одне з її проявів – втрата інтересу до роботи, неможливість сконцентруватися на тому, що вчора приносило задоволення і радість. Очевидно, потрясіння було занадто сильним, ви все ще не змогли він нього оговтатися. Так що цей стан можна пояснити.

Не так просто знайти новий напрям в роботі. Може бути, ви повернетеся до колишньої діяльності, прийде розуміння, що робити в нових умовах. Потрібно попрацювати над емоційним відновленням. Я б рекомендувала роботу з психологом. Відвідайте лікаря, не затягуйте. Вам допоможуть змінити ваш стан, ймовірно, призначать лікарську терапію. Рік в депресії після розлучення – це досить довго. Не потрібно давати цьому стану стати хронічним.

Я бажаю вам відновити баланс, порушений зрадою чоловіка, і знову відчути життя в усіх його барвах.

You cannot copy content of this page