Розлучилася з чоловіком, розлучилася з коханцем. Чи варто чекати нових відносин?

Після другого розлучення у мене стався короткий, бурхливий роман з нашим спільним другом. Але за його ініціативою спілкуватися перестали.

Я втратила не тільки чудового коханця, але і близьку людину, яка відмінно мене розуміла. Є подруги, знайомі, але це все не те. Розумію, що потребую близьких відносин і рідну людину, з якою буду потрібна і важлива також, як і вона мені. Але боюся, що не зустріну такого чоловіка. Я приваблива, товариська і при бажанні легко зможу знайти пару. Ось тільки сумніваюся, чи варто?

Чи не виявиться моє бажання втечею від самотності? Може бути, краще почекати? Чи не ставлю перед собою мети стати ідеальною. Я готова прийняти іншого з його болем, образами, складним досвідом. Хочу, щоб і мене приймали. Чи варто чекати чи ні?

Надія, 32 роки. Порада від психолога.
Роман з другом сім’ї в такій ситуації – скоріше данина колишнім фантазіям, коли такі відносини були під забороною. Він створював деяку ілюзію зв’язку з колишнім життям. У вас зараз немає людини, яка б розуміла вас так добре, з якою у вас була б така близькість, яка була з чоловіком. Але це не означає, що в подальшому такий чоловік не з’явиться.

Немає нічого жахливого в потребі бути з іншою людиною, хотіти близькості, інтимності, розділяти з кимось хороші і погані переживання. Інша справа, що, якщо ви зараз відчуваєте деяку травмованість, якщо ще не відійшли від розриву спочатку з чоловіком, а потім з коханцем, відразу може і не вийти знайти когось еще.

Інша людина може виявитися тільки «пластиром» на рану, яка ще болить. Він швидко набридне, виявиться «не тим», кого ви розраховуєте зустріти. Але може закохатися, втягнутися в відносини сильніше вас. Небезпека в таких випадках полягає в тому, що ми, не прийшовши до тями після травми, починаємо травмувати інших людей, завдаючи їм такі ж рани, від яких страждаємо самі.

Чекати чи не чекати – залежить від того, на що витратити час очікування. Можна спробувати підвести підсумки, зрозуміти, навіщо і чому були колишні відносини, що вони давали, чого дати не змогли.

Не варто розраховувати, що людина, яку ви зустрінете, відразу стане близькою. Не поспішайте, навіть якщо нові відносини почнуть складатися. Дайте собі і йому час зрозуміти, що відбувається. Не поспішайте надавати певний статус відносин, зустрічатися з чиїмось складним досвідом, для початку надайте собі свій.

Related Post

Мій чоловік Артем постійно сидить в телефоні і не помічає, що це віддаляє нас одне від одногоМій чоловік Артем постійно сидить в телефоні і не помічає, що це віддаляє нас одне від одного

Мій чоловік дуже багато часу проводить в телефоні – в групах, чатах. Мене це сильно зачіпає: листування з друзями для нього важливіші, ніж наші відносини, в яких не все гладко.

Вадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машиніВадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машині

Дзвінок мобільного розірвав тишу на тисячу дрібних шматочків, тут же осіли на стіни. Він глянув на екран – її номер. Вдихнувши на повні груди, він відповів на дзвінок: – Алло.