fbpx

Розлучилася з хлопцем через його схибленність на чистоті. Спочатку мені це подобалося, але коли почала частіше у нього ночувати влаштовував істерики коли не винесла сміття, або залишила плямку на крані

Одержимість чистотою як привід для розставання…

У вересні познайомилася з хлопцем. Я мерзла на вулиці, а він просто пригостив мене гарячою кавою і хрустким круасаном з вареним згущеним молоком. Чи часто вас пригощали незнайомці круасанами і кавою посеред вулиці? Мене ось пригостили вперше за 20 років.

Запитала, як можу віддячити за смаколик. Він попросив номер телефону. Ось з цього все і почалося: спільні прогулянки, зустрічі в кафе, походи в кінотеатр, практика шібарі.

Весь цей час ми зустрічалися тільки на квартирі у мого хлопця. У нього дуже маленька квартира-студія на околиці Києва. У ній було все необхідне для життя, але нічого зайвого: ніяких килимів, тумб, рамочок, вазочок … Суто чоловіча берлога.

Але що мені сподобалося особливо – це ідеальна чистота і порядок. Посуд на кухні стоїть ідеально рівно, плита чиста, підлога блищить, на вікнах і стеклах жодної плямочки. Тоді я і подумала: “Треба терміново брати хлопця”.

У середині жовтня я стала ночувати у нього. До універу ближче, та й моя мати б не оцінила б 2 мотка мотузки по 7 метрів, які я зберігала для шібарі. Перевезла частину “інвентарю” до мого чоловіка. Та й знову ж … ніхто не буде заважати практикуватися.

В суботу ми почали прибирати квартиру. І те, що мій кавалер розумів під словом “прибирати” зовсім не збігалося з моїми поняттями про чистоту. У нього тільки для стекол 3 чистячих засіба, 2 чистячих для кахлю і раковини.

Закінчили відмивати квартиру-кімнату тільки до обіду. Результат вийшов неймовірним: все і раніше виблискувало, а тепер і зовсім було схоже на картинку з каталогу IKEA. Перекусили, подивилися фільм і вирішили потренуватися в зв’язування.

Скрутив він мене досить швидко, переніс на ліжко і пішов в сторону кухні … Щось взяти там хотів. Проходить хвилина … хлопця немає, проходить дві хвилини … немає. Я починаю кликати його.

Чую, що він порається на кухні. Коротше … Поки я лежала пов’язана, він вичищав духовку. Виявилося, що я погано вимила духовку. Ну знайшов же час … У мене руки вже затекли, а він кухню вимиває. Збоченець!

Далі гірше. Весь жовтень перетворився в суцільне: “прибери, склади, помий за собою …”. Так мене ще ніхто не діставав. Крапку у відносинах поставила я, коли хлопець влаштував мало не істерику через те, що я забула винести вранці сміття і коробку з-під піци. Жити в чистоті, звичайно, добре. Але я краще знайду хлопця, який любить чистоту, але не повернутий на ній.

Related Post

Уже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляціюУже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляцію

Викладу і я свою історію на хвилі постів про знайомства. Працюю в консервному цеху. У квітні нас перевели на цілодобовий режим. Шеф виграв великий тендер. Поки інші відпочивали, ми працювали

Про те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливоПро те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливо

Всім привіт!  Злегка підсіла на історії. Поділюся і своєю. Можна, звичайно, що-небудь напридумувати на 100 сторінок і роздути з неї розповідь або навіть романтичну повість, але напишу як є –

А маму ви мою бачили? – Запитав Вадим. – А як же, там всі регочуть з історій ЛюбашкиА маму ви мою бачили? – Запитав Вадим. – А як же, там всі регочуть з історій Любашки

Кішка Машка припала збоку погрітися, і Вадим відчув себе хоч і на роботі, але як вдома, і тим більше було приємно згадувати минулі кілька тижнів. А почалося з того, що один

facebook