fbpx

Розлучилася з хлопцем через його схибленність на чистоті. Спочатку мені це подобалося, але коли почала частіше у нього ночувати влаштовував істерики коли не винесла сміття, або залишила плямку на крані

Одержимість чистотою як привід для розставання…

У вересні познайомилася з хлопцем. Я мерзла на вулиці, а він просто пригостив мене гарячою кавою і хрустким круасаном з вареним згущеним молоком. Чи часто вас пригощали незнайомці круасанами і кавою посеред вулиці? Мене ось пригостили вперше за 20 років.

Запитала, як можу віддячити за смаколик. Він попросив номер телефону. Ось з цього все і почалося: спільні прогулянки, зустрічі в кафе, походи в кінотеатр, практика шібарі.

Весь цей час ми зустрічалися тільки на квартирі у мого хлопця. У нього дуже маленька квартира-студія на околиці Києва. У ній було все необхідне для життя, але нічого зайвого: ніяких килимів, тумб, рамочок, вазочок … Суто чоловіча берлога.

Але що мені сподобалося особливо – це ідеальна чистота і порядок. Посуд на кухні стоїть ідеально рівно, плита чиста, підлога блищить, на вікнах і стеклах жодної плямочки. Тоді я і подумала: “Треба терміново брати хлопця”.

У середині жовтня я стала ночувати у нього. До універу ближче, та й моя мати б не оцінила б 2 мотка мотузки по 7 метрів, які я зберігала для шібарі. Перевезла частину “інвентарю” до мого чоловіка. Та й знову ж … ніхто не буде заважати практикуватися.

В суботу ми почали прибирати квартиру. І те, що мій кавалер розумів під словом “прибирати” зовсім не збігалося з моїми поняттями про чистоту. У нього тільки для стекол 3 чистячих засіба, 2 чистячих для кахлю і раковини.

Закінчили відмивати квартиру-кімнату тільки до обіду. Результат вийшов неймовірним: все і раніше виблискувало, а тепер і зовсім було схоже на картинку з каталогу IKEA. Перекусили, подивилися фільм і вирішили потренуватися в зв’язування.

Скрутив він мене досить швидко, переніс на ліжко і пішов в сторону кухні … Щось взяти там хотів. Проходить хвилина … хлопця немає, проходить дві хвилини … немає. Я починаю кликати його.

Чую, що він порається на кухні. Коротше … Поки я лежала пов’язана, він вичищав духовку. Виявилося, що я погано вимила духовку. Ну знайшов же час … У мене руки вже затекли, а він кухню вимиває. Збоченець!

Далі гірше. Весь жовтень перетворився в суцільне: “прибери, склади, помий за собою …”. Так мене ще ніхто не діставав. Крапку у відносинах поставила я, коли хлопець влаштував мало не істерику через те, що я забула винести вранці сміття і коробку з-під піци. Жити в чистоті, звичайно, добре. Але я краще знайду хлопця, який любить чистоту, але не повернутий на ній.

Related Post

Мені не дано було подарувати тобі щастяМені не дано було подарувати тобі щастя

У двадцять шість років я покинула чоловіка, дізнавшись про його зради. Пішла з маленьким сином, вагітна другою, від аліментів відмовилася. Потім довгий час було не до чоловіків і не до