Розсварилися із сусідами із-за камери, і як виявилося, не дарма

Почну свою історію з того, що наш будинок знаходиться в одній дачній спільноті. І все було б добре, але останнім часом почастішали дуже неприємні ситуації.

Хоча й охоронець є, але все одно, стабільно, один будинок на тиждень обкрадають. Щоб уникнути подібної ситуації, ми з дружиною вирішили встановити камеру спостереження.

У її огляд попадало досить багато, практично вся територія нашої ділянки проглядалася. Крім цього, було добре видно стежку до будинку, та головну дорогу.

Матеріал ми переглядали рідко, адже такої потреби, поки що, не було. Навіщо її дивитися, якщо все добре.

Але тут одного разу прийшов до нас у гості один знайомий, який теж жив у нашій дачній спільноті, але будинок у нього був з іншого боку селища.

Ми не були з ним друзями, тому були сильно здивовані його приходу, а ще більше нас здивувало його прохання. Він хотів переглянути записи з нашої камери.

Річ у тому, що він запідозрив свою дружину в невірності, і вирішив це перевірити. Щоб відмовити йому, в нас не було підстав, тому ми погодилися. Він переглянув потрібний день і час, і знайшов, що шукав.

Виявилося, що і справді, його дружина замість того, щоб бути в гостях у подруги, як вона сказала, гуляла вулицею з мужичком із сусіднього будинку, який працював будівельником у нашому селищі.

На камері було добре видно, як його дружина мало того, що обіймалася з ним, так ще й цілувалася.
Після побаченого, природно, був скандал, в якому винні залишилися, як ви думаєте хто, звичайно ж ми з дружиною.

Ця дама прибігла до нас, і довго кричала, звинувачуючи нас у всіх своїх проблемах. З її слів, це ми винні в тому, що її вигнав чоловік.

Вона зажадала, щоб ми прибрали камеру, а ще вона висунула нам рахунок на чималу суму за моральну шкоду. За її словами, ми зруйнували її життя!

Ми ж з дружиною так не рахуємо, ми її життя не чіпали, й тим більше нічого не руйнували, ми ж її не змушуємо гуляти з іншими чоловіками.

Загалом, камеру прибирати ми відмовилися, маємо повне право, встановлена ​​вона виключно для безпеки нашого будинку, та на нашій території.

Так вона вирішила нам помститися. Вона почала розповідати іншим мешканцям, що ми стежимо, підглядаємо, та підслуховуємо за всіма, хто живе у селищі.

А найприкріше те, що більшість жителів їй повірили, й перестали з нами розмовляти, та навіть вітатись. Нам на все це начхати, але камеру ми все одно не приберемо.

Тепер ця дама живе у будівельника, а коли він їде на роботу, то ходить у гості до свого, вже колишнього, чоловіка.

Отак і живе на два будинки, то з одним чоловіком, то з іншим. При цьому, з нами не вітається, ображається, що ми сім’ю їй зруйнували.

Періодично, то будівельник, то її колишній чоловік, заглядають до нас, і просять подивитися записи. А нам не шкода, ми показуємо їм записи, які їх цікавлять.

І так уже триває майже рік, і що далі ми не знаємо. А ця дама серйозно вирішила писати на нас заяву, нібито, ми порушуємо її особистий простір, та заважаємо її щастю.

Я такої пришибленої особи ще не бачив. В самої рильце в пушку, а стрілки на інших переводить! Що ви нам порадите, прибирати камеру, чи нехай стоїть?

You cannot copy content of this page