Саме погане те, що життя з чоловіком-дурнем – це немов жити поруч з вулканом. Сьогодні нічого – тихо, а завтра як рвоне!

Погано, коли чоловік занадто розумний або занадто дурний…

Я не дівчинка, і не старенька. Є і певний досвід спілкування з чоловіками. Практика показала наступне: якщо чоловік дурний – то чекай біди. Саме погане те, що життя з чоловіком-дурнем – це немов жити поруч з вулканом. Сьогодні нічого – тихо, а завтра як рвоне!

Якось зустрічалася з дурнем, який посперечався і зламав об свою голову стареньку Нокію 3310. Телефону хоч би хни – тільки акумулятор і кришка відлетіли, а ось його доставили в травматологію. Це треба ж примудритися зробити так, щоб самого себе в травматологію прописати! Тихенько ретирувалася і обірвала всі зв’язки з тим унікумом.

Але і коли занадто розумний – теж до біди. Наступний мій хлопець був з інтелігенції. З цієї: тато доктор наук, мати медик вся заслужена-перезаслуженна. Зустрічалася з їхнім сином. Він був якимось переможцем олімпіад, конкурсів, міжнародних змагань.

Все, що його займало – це вища математика. Ходив як зомбі. Міг не голитися тижнями, не митися по кілька діб поспіль. Міг взагалі про мене забути, коли ми зустрічалися. Так я його стала ревнувати до математики. Намагалася до тями його привести, та тільки без толку – як був відстороненим, так ним і залишився.

Висновок – шукайте звичайних людей, з яким ви разом будете або деградувати, або рости.

Я такого знайшла, чого і вам бажаю 😊

You cannot copy content of this page