Сашко познайомив мене зі своїми друзями, і після цього наші відносини пішли на спад, як виявилося, його друзі сказали йому, що я виглядаю недостатньо гламурно на його фоні, всі його колишні були блондинками, а тут я “сіра миша”, так і сказали

Познайомилася з цікавим хлопцем, три місяці були просто чарівні відносини, а потім він представив мене своїми друзями.

І з тієї самої вечірки все пішло на спад – став рідше телефонувати і писати, закочувати сцени ревнощів на порожньому місці, а потім і зовсім сказав – розлучаємося.

Спочатку відмовився причину називати, а потім сказав правду. Виявляється, я недостатньо гламурно і доглянуто виглядаю для нього НА ДУМКУ ЙОГО ДРУЗІВ.

Раніше у нього в дівчатах були блондинки з ногами від вух (одна навіть була з силіконовими грудьми – все по канону), ну, а я виглядаю дійсно дуже вже простенько- невеликий зріст, русява, фарбуватися не люблю.

Причому раніше він же мені заявляв, що його дістали “порожнеча і бездуховність” таких дівчат, цілком щиро хвалив мою начитаність.

Ви не подумайте, я готова змінюватися для коханої людини, мені і волосся висвітлити нескладно, якщо це так принципово, та ось тільки хлопцеві думка його компанії дорожче моєї, і його вже переконали в тому, що я “сіра миша”.

Прикро до сліз.

Related Post