Сергій критикував мене за зайву вагу, навіть коли я була худорлявою. Втім, ні. Худенькою я не була ніколи. Але сорок шостий розмір йому здавався якимсь непомірно великим

Сергій критикував мене за зайву вагу, навіть коли я була худорлявою. Втім, ні. Худенькою я не була ніколи. Але сорок шостий розмір йому здавався якимсь непомірно великим.

Все його в мені влаштовувало, окрім постаті. Коли він бачив мене в купальнику, то насамперед щипав мене за пишні місця та примовляв:
– Тут би прибрати, тут трохи забрати, а тут підтягнути.

Звичайно, це мене ображало. А потім я звикла. Ось тільки оточення крутило пальцем біля скроні та питали, як я можу терпіти таке ставлення. Але в іншому то Сергій був нормальним!

Він непогано заробляв. Коли з’явився Максим, мені було складно утримувати себе навіть у тому сорок шостому розмірі. І ось він – п’ятдесятий розмір. Чоловік не шкодував грошей на масажі, обгортання та тренувальний зал. Але дитина часто хворіла, тому я заняття часто пропускала. І недосип приводив до стресу. А внаслідок стресу нові зайві кілограми.

– Чому ти не можеш схуднути? Я ж вкладаю в цю справу багато грошей! І продукти купую якісні та правильні! – сердився Сергій.

А я терпіти не могла зелений чай, курячу грудку та знежирений сир. Якщо я хоча б один день сиділа на правильному харчуванні, то всю ніч мені снився аромат свіжої випічки та смаженої груднинки. Я прокидалася і їла все, що було не прибито до полиць у холодильнику.

Вранці ваги зрадницьки показували ще один великий плюс. У вірності свого чоловіка я не сумнівалася. Але мене дуже поранили порівняльні коментарі на користь інших дівчат. Незабаром п’ятдесятий розмір став мені малий.

Сергій був добрим батьком, не пив і не курив. Іноді мені було так сумно і боляче, що я думала про розлучення. Але хіба можна розлучатися з чоловіком, який такий гарний? Ну подумаєш, критикує до того ж за справу.

Коли Максиму виповнилося два роки, я вийшла на роботу. Мені подобалося в офісі. Колеги цінували мої професійні здібності та почуття гумору. Дивно, але на мене зазирали чоловіки.
– Не сміши! Чоловіки заглядаються на худеньких жінок! – засміявся Сергій. Але схаменувся та обійняв мене підбадьорливо. Він таки кохав мене.

Інтимне життя в нас було, але щоразу чоловік давав зрозуміти, наскільки яскравішими були б наші стосунки, якби я схудла. Коли вкотре почула від нього критику, я раптом подумала, що мені вже не боляче. І вже не хочеться змінюватись заради нього.

Невдовзі мене підвищили. На новій посаді я мала їздити у відрядження. Максиму ми найняли няню.

У зв’язку з відкриттям нового офісу в сусідньому регіоні я була відправлена на два місяці до іншого міста. Чоловік спокійно відпустив мене у поїздку. Він і не думав ревнувати мене.
Це був прекрасний час. Я, звичайно, сумувала за синком, але все ж таки робочий процес захопив мене з головою. Я навіть відчула певний азарт. Ми злагоджено працювали дружньою командою, і все в нас виходило!

І, що приховувати – я насолоджувалася увагою колег-чоловіків. Мені подобалося красиво одягатися, наносити макіяж і робити легку укладку. Ось тільки я помітила, що одяг з кожним днем сидів на мені все дивніше. Мені казали, що я схудла, але я розуміла, що це лише лестощі.

Наше відрядження добігало кінця, коли я вирішила влаштувати невеликий шопінг. Мені були потрібні нові джинси. Яке було здивування, коли я просто потонула в 50 і навіть в 48 розмірі! А ось 46 сидів непогано. Але ще краще підійшов 44 розмір.

Вперше я побачила себе у великому дзеркалі. Боже мій, та я худіша, ніж у ранній молодості!

Сергій мене зустрів. Він просто завмер від подиву, коли побачив мої зміни. Він кинувся до мене та обійняв, але я відсторонилася.
– Така струнка, просто красуня. Як я пишаюся тобою. Тепер наше життя зміниться! – із захопленням казав мені чоловік. Роками я чекала на ці слова. А, почувши, зовсім не зраділа.
– Так, Сергію, наше життя зміниться. І я змінилася. Я подаю на розлучення, – спокійно відповіла я.

Я раптом зрозуміла, що саме його критика поранила мене та заважала бути щасливою. Так, це мій коханий чоловік своїми жорстокими словами перешкоджав моїй стрункості. І тепер легка, худенька та красива, я з дитячою цікавістю дивлюся у майбутнє.

You cannot copy content of this page