Сергій опинився на вулиці з однорічним сином, якось він познайомився с Олесею біля її будинку

У Сергія була дружина, але не така, з якою він би хотів прокидатися в одному ліжку. Олеся була старша за нього на десять років, жінка не доглядала за собою, та й природа обділила її красою і навіть чарівністю … Так було не завжди.

Сергій любив, і дуже сильно любив. В містечкe, де він зараз і проживав, його направили працювати по службі. Молодий, веселий хлопець зустрів на своєму життєвому шляху красиву дівчину Ліду, він закохався тоді без пам’яті.

Лідочка прийняла залицяння Сергія і навіть погодилася вийти за нього заміж, незабаром у подружжя народився синочок. Чоловік був щасливий, Ліда ж не особливо, їй швидко набридло сімейне життя і вона почала пропадати у своїх подруг, спочатку на годинку-дві, потім на день-два, а потім вже додому не з’являлася тижнями.

Син був маленький, і Сергію довелося залишити службу, щоб за ним доглядати, і  довелося покинути службове житло. Йому виплатили зарплату, і він зняв квартиру.

Кілька місяців Сергій зміг оплачувати  житло, мати дитини не показувалася, десь знайшла собі нового залицяльника і поїхала з міста.

Батьки його не схвалювали шлюб з Лідою, і після великої сварки категорично відмовилися допомогти синові. Батьки дружини також відмахнулися, сім’я у них багатодітна, своїх повно, куди там вже ще онуків.

Скоро грошей не стало, в борг уже квартиру не захотіли здавати, і так батько з однорічним сином виявився на вулиці. Щоб вижити, Сергій укутував малюка і грівся з ним по під’їздах. Невідомо, що з ними було б далі, якби Сергій не познайомився з Олесею.

Вона його запросила в гості, а як він міг відмовитися? В тепло і затишок … Олеся була прямолінійна і відразу ж запропонувала чоловікові спільне проживання, на яке він недовго думаючи погодився.

Незабаром вона завагітніла і захотіла одружитися. Стали Сергій і Олеся поживати, та добра наживати … Вона була жінка з розумом, і знала, як можна заробити. Вони обзавелися хорошим будинком, авто і т.п. Олеся старіла, сини росли, а Сергію стало просто гидко перебувати поруч зі своєю дружиною.

Спочатку жив з нею, тому як діватися нікуди було, потім заради подяки, а тепер уже не міг піти, бо як же він зручно влаштувався, тепер що, в нікуди? Сергій не лягав більше спати зі своєю страшною дружиною, він може її товкнути, плюнути і сказати, як він її ненавидить. Олеся терпить … Навіщо? Не знаю, можливо, любить, або вважає, що крім нього нікому не потрібна … Діти все бачать, і як вони з цим будуть жити невідомо …

You cannot copy content of this page