Сестра майже втратила родину, через спілкування з іншим чоловіком та свою впертість

Ситуація дуже складна, мирного рішення знайти не вдається, а час підтискає. Річ у тому, що сім’я моєї молодшої сестри розвалюється. Причин кілька. По-перше, дурна і вперта поведінка сестри. Причина друга — такий самий упертий характер у її чоловіка, плюс ще й ревнощі. Ситуація проста та банальна.

Через 8 років шлюбу сестра наробила справ, а потім замість того, щоб згладити кути і піти на примирення з чоловіком, вона все тільки погіршує. Суть у наступному.

Нещодавно, як чортик із табакерки, з’явився друг сестри, з яким у студентські роки вони близько дружили, як брат із сестрою. Вони ходили по тусовках, і навіть відпочивати разом їздили, але далі дружби не заходило, то у неї був хлопець, то в нього потім були стосунки.

І ось він з’являється знову в її житті, вони знайшли одне одного в мережі, почалося листування. Чоловік дізнався про це листування та дружбу, стався перший скандал, начебто зам’яли, сестра пообіцяла, що не спілкуватиметься з ним.

А далі вона почала потай продовжувати списуватися з тим іншим, природно про всяк випадок, підчищаючи всі повідомлення. Чоловік знову дізнався, цього разу сама прокололася. Знову скандал і з цього моменту їхні стосунки полетіли в трубу зі швидкістю метеора. У нього зникла до неї довіра, стали з нею сваритися, а вона стала на зло йому продовжувати своє листування.

Якоїсь миті вони помирилися і навіть стосунки стали кращими, але сестра знову все зіпсувала. Зрозуміло, вона не припинила своє листування, просто почала шифруватися ще краще, і навіть більше, двічі вони з другом зустрічалися в кафе, коли той приїжджав до нашого міста. Цього разу вона прокололася найдурнішим чином.

Вони з чоловіком влаштували романтичну вечерю, вона різала салати, чоловік забирався, і тут на її телефон приходить повідомлення від того самого друга. Загалом вони вже місяць живуть окремо, чоловік нещодавно подав на розлучення. З нею навіть не розмовляє, скрізь заніс її до чорного списку.

Ми намагалися їх помирити, але не вдалося, бачити і знати він її більше не хоче, він її взагалі зненавидів, каже це прямим текстом. У сестри істерика, сльози каяття (не впевнена в останньому), але потяг уже пішов.

Зрозуміло, що сестра сама винна, але що тепер з цим робити і як їх помирити з чоловіком, не зрозуміло. Можу сказати, що розумію чоловіка, і на його місці, я теж би все обрубала і почала б нове життя. З іншого боку у них дійсно раніше були чудові стосунки і дуже шкода, що все ось так ось вийшло.

Може, хто був у подібній ситуації і зміг знайти вихід, чи просто є якась порада чи думка. Розкажіть, поділіться, будемо раді будь-якій допомозі.

Related Post

Чоловік ображає мене при сторонніхЧоловік ображає мене при сторонніх

Коли ми знаходимося в компанії друзів, чоловік дуже грубо зі мною спілкується. Може підвищити голос, сказати щось образливе. На його випади я відповідаю мовчанням. Не люблю з’ясовувати стосунки публічно. Коли

Думали отримали будинок мрії, але господарка вирішила що їй можна всеДумали отримали будинок мрії, але господарка вирішила що їй можна все

Нинішній переїзд був надважким. Ми з чоловіком і 2 дітьми постійно переїздили з одного будинку в інший. Не щастило, так не щастило. Попередні власники підвищити оренду, а ми і так

Не хочу бути арбітром в демонстративних сварках сина з його дружиною. Дружина сина регулярно влаштовує йому істерикиНе хочу бути арбітром в демонстративних сварках сина з його дружиною. Дружина сина регулярно влаштовує йому істерики

Дружина сина регулярно влаштовує йому істерики… У мене дивна сповідь, скоріше, мені потрібна порада психологів, фахівців-конфліктологів або досвід тих, хто вміло виходить з конфліктів. Справа в тому, що я не