Сестра майже втратила родину, через спілкування з іншим чоловіком та свою впертість

Ситуація дуже складна, мирного рішення знайти не вдається, а час підтискає. Річ у тому, що сім’я моєї молодшої сестри розвалюється. Причин кілька. По-перше, дурна і вперта поведінка сестри. Причина друга — такий самий упертий характер у її чоловіка, плюс ще й ревнощі. Ситуація проста та банальна.

Через 8 років шлюбу сестра наробила справ, а потім замість того, щоб згладити кути і піти на примирення з чоловіком, вона все тільки погіршує. Суть у наступному.

Нещодавно, як чортик із табакерки, з’явився друг сестри, з яким у студентські роки вони близько дружили, як брат із сестрою. Вони ходили по тусовках, і навіть відпочивати разом їздили, але далі дружби не заходило, то у неї був хлопець, то в нього потім були стосунки.

І ось він з’являється знову в її житті, вони знайшли одне одного в мережі, почалося листування. Чоловік дізнався про це листування та дружбу, стався перший скандал, начебто зам’яли, сестра пообіцяла, що не спілкуватиметься з ним.

А далі вона почала потай продовжувати списуватися з тим іншим, природно про всяк випадок, підчищаючи всі повідомлення. Чоловік знову дізнався, цього разу сама прокололася. Знову скандал і з цього моменту їхні стосунки полетіли в трубу зі швидкістю метеора. У нього зникла до неї довіра, стали з нею сваритися, а вона стала на зло йому продовжувати своє листування.

Якоїсь миті вони помирилися і навіть стосунки стали кращими, але сестра знову все зіпсувала. Зрозуміло, вона не припинила своє листування, просто почала шифруватися ще краще, і навіть більше, двічі вони з другом зустрічалися в кафе, коли той приїжджав до нашого міста. Цього разу вона прокололася найдурнішим чином.

Вони з чоловіком влаштували романтичну вечерю, вона різала салати, чоловік забирався, і тут на її телефон приходить повідомлення від того самого друга. Загалом вони вже місяць живуть окремо, чоловік нещодавно подав на розлучення. З нею навіть не розмовляє, скрізь заніс її до чорного списку.

Ми намагалися їх помирити, але не вдалося, бачити і знати він її більше не хоче, він її взагалі зненавидів, каже це прямим текстом. У сестри істерика, сльози каяття (не впевнена в останньому), але потяг уже пішов.

Зрозуміло, що сестра сама винна, але що тепер з цим робити і як їх помирити з чоловіком, не зрозуміло. Можу сказати, що розумію чоловіка, і на його місці, я теж би все обрубала і почала б нове життя. З іншого боку у них дійсно раніше були чудові стосунки і дуже шкода, що все ось так ось вийшло.

Може, хто був у подібній ситуації і зміг знайти вихід, чи просто є якась порада чи думка. Розкажіть, поділіться, будемо раді будь-якій допомозі.

You cannot copy content of this page