Сестра мого коханого ненавидить мене

Коли я познайомилася з Антоном, він ще був одружений. Через рік він розлучився, і останні два роки ми живемо разом в орендованій квартирі, яку оплачуємо із загального бюджету.

У нас повне порозуміння, жодних проблем у стосунках немає, все супер. Якби не його родичка, а точніше його сестра Ірина.

Я їй не сподобалася з першого погляду. Я здивувалася, адже їй змогла сподобатися коханка його брата. Та й із колишньою дружиною Антона в Ірини завжди були чудові стосунки.

Але, попри те, що ми вже давно разом, з боку сестри мого коханого чоловіка досі чую погрози та образи. Вона мене, як і раніше, ненавидить і не дуже прагне приховувати це.

Оскільки зустрічаємося ми вже давно (і не просто зустрічаємось, а успішно ведемо спільне домашнє господарство), Антон прагне налагодити стосунки між мною та його родичами. Я, звичайно, теж не хочу спілкуватися з його родичами як кішка з собакою, але не все залежить від мене.

Якщо з іншими його рідними та друзями, я поступово змогла налагодити контакт і жодних претензій у них до мене немає, але його сестричка і не думає переглядати своє ставлення до мене. Мабуть, вона завжди буде мене ненавидіти і на щастя свого брата їй, за великим рахунком, начхати.

І завтра ми йдемо до Ірини на її день народження. Антон сам наполіг на тому, щоб ми йшли разом, і сестрі нічого не залишалося, як погодитись. Але я, як і раніше, навіть не уявляю, як поводитися з нею. Боюся від неї якихось проблем, публічних глузувань і провокацій.

Не хочу сваритися, але й давати ображати себе не збираюся. Раніше вона мені навіть фізичною розправою загрожувала, мовляв, її чоловік мене зі сходів спустить.

Отака у нас сімейна проблема. Для мого Антона дуже важливе схвалення його старшої сестри, в глибині душі я його розумію, але як усе залагодити?

Вона просто зациклилася на мені та чомусь вважає своїм обов’язком знищити наші з ним стосунки, за які я серйозно готова битися з будь-ким. Дивно, що битися довелося не з колишньою дружиною, а саме із сестрою свого коханого.

Related Post

Мама чоловіка вийшла на пенсію, все продала та переїхала до насМама чоловіка вийшла на пенсію, все продала та переїхала до нас

Любов Дмитрівна працює викладачем в університеті. Вона хоче доопрацювати ще рік і переїхати до нас із чоловіком, щоб на старості років було кому за нею доглянути. Свекруха у мене хороша,

Діти втекли з дому, бо хотіли щоб їхні батьки жили разом, сусідка все зіпсувалаДіти втекли з дому, бо хотіли щоб їхні батьки жили разом, сусідка все зіпсувала

Марина виховувала сина сама. Батько пішов від них коли малому було не більше року. У них не було ні в чому потреби. Жінка працювала педагогом, іноді брала додаткову роботу і