Сестра наворожила, що моя подружка Оксана постійно пакостить, робить рітуали на підміну долі і “причіпки” на невдачі

Історія, яку я тут опишу, сталася в моєму житті так, в принципі, і відбувається досі. Зверніть увагу на хронологію подій – дівчина, про яку піде мова, з’являється в моєму житті з певним ритмом.

Почалося все в січні 2000 року. У ніч на Різдво. Оксана, так її звуть, залишилася у мене ночувати цієї ночі. Ми постелили собі на підлозі у великій кімнаті перед телевізором. Будинок у нас приватний. Батьки мої поїхали в гості до старих друзів. Ми подивилися фільм і стали готуватися до сну. Під час перегляду фільму я краєм ока помічаю, що в коридорі починає блищати щось схоже на іскру, знаєте, спалахне і гасне, як ніби яскравий спалах.

Значення цьому не надала, хіба мало, може, здалося. Рівно о третій годині ночі чітко бачу, як між телевізором і вікном починає згущуватися темрява, утворює фігуру, і це щось починає наближатися до мене. Повторю, спали ми на підлозі, відповідно, бачу я все від низу до верху. Так ось, це щось зупинилося на відстані 15-20 см. Від мене, ніг немає, а ось «одяг» більше схож на лахміття, груба тканина звисала лахміттям, капюшон … Постійно воно хвилинки дві-три і починає переміщатися до подруги. Як зараз пам’ятаю, страху не було, було щось схоже на заціпеніння …

Далі тільки вереск Оксани – спроба прокричати, що це її дряпнуло. Виявилося, що іскру, так само як і поява суті, бачила не тільки я, але і вона … До шостої ранку ми просиділи з увімкненим світлом, з настанням сьомої години ранку Оксана втекла до себе додому, прихопивши пляшку святої води, яку принесла моя мама з храму . Для мене такі ночі до приїзду батьків пройшли більш ніж спокійно.

Настає 2004 рік. Я заміжня, народився син. Живу у чоловіка, але в тому ж селищі. Вийшла погуляти з синочком і знову зустріла Оксану, ми не бачилися з 2000 року. Запрошую в гості на чай. Посиділи, поговорили, шкільні роки згадали, посміялися над тим випадком – мовляв масова галюцинація у нас була. Настав вечір, вона, відповідно, йде додому, намагаюся вкласти сина, а він ні в яку – кричить, пручається … Свекруха вмила дитину святою водою, дитина заснула. На наступний день дзвінок у двері, відкриваю, а на порозі Оксана з тортиком в руках … Увечері з чоловіком перший скандал … І понеслося як по накатаній, що ні день, то скандал … Загалом, через два місяці розлучилися. Оксану більше не бачила.

У 2008 році вийшла заміж знову. Через місяць після весілля з невідомого мені телефонного номера йде дзвінок. Вгадайте, хто? Здогадалися? Правильно! Оксана! Розмова з нею була мінімальною: «Привіт, Привіт.», А більше нічого – ні про життя, ні про що. А ввечері ми з другим чоловіком досить серйозно пересварилися. Роз’їхалися. Помирилися, з’їхалися назад.

Номер телефону змінила, знову дзвінок – знову вона. Проситься в гості, звісно, що від мене отримує відмову. На моє запитання де взяла номер, вона відповіла, що у знайомих. Увечері дзвонила мама і розповідала, що Оксана прийшла до неї додому і намагалася нав’язатися на чай. Мама послалася на дуже сильну зайнятість. Загалом, знову на час вона пропадає і з’являється вже в 2013 році, в соц. мережах мене знаходить, і починаються питання від: «З ким живеш зараз?», до: «Як здоров’я у сина?», а синові, до слова сказати, в 2013 році був поставлений діагноз «абсансная епілепсія». Звісно, що їй ніхто нічого не розповідає, і вона потрапляє в чорний список. Минає рік. Навесні 2014 року приїжджає знайома з дочкою. Дочка вміє добре гадати, а сама знайома людей лікує, я беру сина і бігом до неї в гості. Вердикт – порча з постійним додаванням, відбирання удачі і здоров’я, підчепки на самотність, спроба підміни долі – те, що має бути у неї, вона віддала мені, а моє намагалася забрати собі. Знімає. Ставить захист.

Увечері дзвонила старша сестра, сказала, що мене розшукує дівчина, яку звуть Оксана … Хоч у Оксани і забезпечене життя, а у чоловіка бізнес, вона не працює, сидить удома з дітьми, їздить на іномарці, але їй спокою не давало чуже життя.

Підсумок – 2015 рік, після неодноразових спроб дістатися до мене знову (чому саме до мене, так і залишилося для мене загадкою до цього дня), Оксана втратила те, що мала, чоловік потрапив у аварію. Слава Богу, що хоч живий залишився, оклигав, завів коханку, а зараз вони розлучаються і ділять майно. Їй доведеться знову виходити на роботу, квартира згоріла … Ну да Бог з нею, з Оксаною … У сина мого діагноз був знятий! З чоловіком все відмінно! Дочка у вересні піде в садок!

P.S. Але ось що не дає мені спокою, та сутність у 2000 році, вона виходить гнала Оксану з мого будинку? Може, у вас є версії ???

Related Post

Закохалася в колишнього хлопця подруги через якого в неї був нервовий зривЗакохалася в колишнього хлопця подруги через якого в неї був нервовий зрив

Сподобався хлопець колишньої подруги. Не просто якоїсь доброї знайомої, а саме спорідненої душі, ближче якої у мене нікого немає. Я знала все про її стосунки з цим хлопцям, кожну сварку,

“Я не знайомлюся у парку!”, – відповіла Марія нахабному незнайомцю, який потім її врятував“Я не знайомлюся у парку!”, – відповіла Марія нахабному незнайомцю, який потім її врятував

Я не вірю. Я втомилася. Я хочу лягти, закрити очі, і що б цей довгий дощ своєю монотонною прохолодою змочив мені повіки, що б його краплі сльозинками застигли на губах.

Продовжувати дружити або все ж таки перейти межу і втратити його?Продовжувати дружити або все ж таки перейти межу і втратити його?

Познайомилася нещодавно із хлопцем. Мені 27, йому 31 рік. Зустрілися через довгий час, тому що я йому обіцяла торт зробити на день народження. Ми не бачилися тому, що він поїхав